Çözüldü GT 730 ekran çizgi çizgi oluyor ve kapanıp açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

R9 380

Picopat
Yer
Mutfak sandalyesi
Merhaba. GT 730 bir ekran kartım var, ekran çizgi çizgi oluyor ve kapanıp açılıyor ara sıra. Çözümü nedir?

Çözüm
Zaten en son sürüm kurulu GT 730'un sürücü desteği kesilmişti en son sğrğm 391'di bende onu kurdum diğer sürücüleride kurdum ama hala böyle.
O zaman ekran kartında donanımsal bir arıza olabilir hocam. Zamanında GTS 250 kullanmıştım ekranda çizgiler çıktıktan bir süre sonra çalışmaz duruma gelmişti.

BlackShadow

Hectopat
Son driverı güncelleyin eğer yine aynısı oluyorsa muhtemelen ekran kartının çipi arızalanmaya başlamıştır.

KS
R9 380

R9 380

Picopat
Yer
Mutfak sandalyesi
Son driverı güncelleyin eğer yine aynısı oluyorsa muhtemelen ekran kartının çipi arızalanmaya başlamıştır.

Zaten en son sürüm kurulu GT 730'un sürücü desteği kesilmişti en son sğrğm 391'di bende onu kurdum diğer sürücüleride kurdum ama hala böyle.

BlackShadow

Hectopat
O zaman ekran kartında donanımsal bir arıza olabilir hocam. Zamanında GTS 250 kullanmıştım ekranda çizgiler çıktıktan bir süre sonra çalışmaz duruma gelmişti.

Çözüm
KS
R9 380

R9 380

Picopat
Yer
Mutfak sandalyesi

Evet öyleymiş OCCT test yaptım sıkıntılı çıktı teşekkürler.

Yeni konular

Yukarı