GT 730 ekran kartı sürücüsü güncellenmiyor

Nihat Tufan

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3DS Max açılmıyor, hata veriyor. Sebebi ekran kartımın güncel olmayışı. Ben de ekran kartımı bir türlü güncelleyemiyorum. Sürekli aynı hatayı verip duruyor. İnternette, formlarda ne deniyorsa yaptım olmadı. DDU ile kaldırma, sıfırdan format, Windows'u 10 yaptım gene olmadı tekrar 8.1 yaptım olmadı internetteki tüm çözümleri denedim olmadı. Bana yardımcı olabilecek bir arkadaş yok mu?

Sistem:

Windows; 8.1 Pro 64.Bit (6.3, 9600)
Anakart; MSI MS-7623
RAM; 6 GB.
İşlemci; AMD anthon(tm) 2 2X 250 Processor 2cpus 3GHz.
Ekran kartı; ASUS GT 730 2 GB.
Sürüm 391.35
Güncellemek istediğim 461.72

Maalesef olmaz hocam. Fermi mimari için destek kesildi.

Arkadaşlar 3DS Max açılmıyor, hata veriyor. Sebebi ekran kartımın güncel olmayışı. Ben de ekran kartımı bir türlü güncelleyemiyorum. Sürekli aynı hatayı verip duruyor. İnternette, formlarda ne deniyorsa yaptım olmadı. DDU ile kaldırma, sıfırdan format, Windows'u 10 yaptım gene olmadı tekrar 8.1 yaptım olmadı internetteki tüm çözümleri denedim olmadı. Bana yardımcı olabilecek bir arkadaş yok mu?

Sistem:

Windows; 8.1 Pro 64.Bit (6.3, 9600)
Anakart; MSI MS-7623
RAM; 6 GB.
İşlemci; AMD anthon(tm) 2 2X 250 Processor 2cpus 3GHz.
Ekran kartı; ASUS GT 730 2 GB.
Sürüm 391.35
Güncellemek istediğim 461.72
Aygıt yöneticisi > Görüntü Bağdaştırıcıları > GT 730 > Sürücüyü manuel olarak güncelle > indirmiş olduğunuz sürümü seçip elle kurun.

Maalesef hocam. Daha yeni sürücü için desteği yok.

Maalesef hocam. Daha yeni sürücü için desteği yok.

O zaman bu hatayı neden alıyorum 3DS Max da. 4 Gündür aralıksız uğraşıyorum olmadı laptopuma yükledim hatasız yükledi açıldı ama masaüstümde olmuyor önemli olan o.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    9,5 KB · Görüntüleme: 23
Hata raporu oluşturmayı deneyin. Arkadaşlar yardımcı olabilir.

Hata raporu oluşturmayı deneyin. Arkadaşlar yardımcı olabilir.
Tamam yardımınız için teşekkür ederim .

Yeni konular

Geri
Yukarı