GT 730 için 144 Hz destekli HDMI kablosu önerisi

Ekran kartını iade edin, güncel bir kart alın. 144hz destekleyen bir port yok kartınızda büyük ihtimal. Önerileri araştırıp öyle alın, GT 730 gibi çöp kart alacağınıza 2. el çok daha performanslı bir kart alabilirsiniz.

Monitörü almışken bir kere almak istemiş işte. CS:GO gibi oyunlar da oynuyor olabilir. 4:3 ve düşük ayarlarda 100 FPS civarı görebilir işlemcisi darboğaz yapmazsa.
Reis Ekran Kartında 1050Ti Alacaktım Ama Zorlandım Fiyat Olarak Bende 4Gb Olarak Bunu Aldım Dün Monitörle İşlemcim Sağlam

Intel® Core™ i7-2600K​

Ekran kartını iade edin, güncel bir kart alın. 144hz destekleyen bir port yok kartınızda büyük ihtimal. Önerileri araştırıp öyle alın, GT 730 gibi çöp kart alacağınıza 2. el çok daha performanslı bir kart alabilirsiniz.
Ne Önerirsiniz Hocam 1500 Max

Şu anki piyasa hakkında fikrim yok fakat ucuz ve performanslı GT 1030 olabilir. İkinci el GTX 660, 750Ti kartlara bakabilirsiniz.

Şu piyasada değeri o paralar etmeycek karta o paraları vereceğine koy monitörü kenara ilerde fiyatlar düzelince de kart çekersin neden herkes böyle saçma bir sorgu içine girmiş anlaması güç :d

Bende NVIDIA GeForce GT 730 4GD3V2 4GB 128 bit DDR3 ekran kartını kullanıyorum.

Asus tuf gaming vg249q1r model monitörü satın aldım. Sizce 165 hz de oynayabilir miyim ?​

Geri
Yukarı