Çözüldü GT 730 ile GT 730M arasındaki fark nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HarunEnTeR

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
2 tane sistemi karşılaştırıyorum ve birinin ekran kartı GT 730 iken diğeri GT 730M. Acaba hangisi daha iyi FPS değeri verir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten masaüstü için M olmaz. Normali olur. Bir de diğer parçalar da önemli.

Aslında masaüstünde neden olmasın diye bir soru işareti oluştu aklımda ana kartı bağlarsa kasaya neden olmasın :)
Hocam, laptop için olanlar lehimli. Gerçekten masaüstü anakarta nasıl takılır bilmiyorum.

Hocam, laptop için olanlar lehimli. Gerçekten masaüstü anakarta nasıl takılır bilmiyorum.

Lehimli olduğunu biliyorum hocam benim laptopta da 840M var, diyorum ki bende direk hani laptop anakartını bağladıysa satan eleman işlerden de anlıyorsa çok imkânsız bir durum değil fakat bence de Extreme bir durum :) görmek istedim öyle bir şeyi.

Masaüstü sisteme zaten 730M takamazsın ama ikisi de günümüz için rezalet, oyun falan oynatmaz.

O zaman lütfen bana bunu açıklayın. Dolandırılmam değil mi? Bir de zaten fiyat performans bir sistem topluyorum oynayacağım oyunlar GTA 5 Fortnite gibi oyunlar.

Ekran Alıntısı.PNG

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı