GT 730 nasıldır?

emirhan753

Hectopat
Daha fazla  
ASRock N68-S3 UCC anakartım var ve Nvidia Geforce 210. ben ekran kartımı değiştirmek istiyorum ve
ASUS NVİDİA GT730 almayı planlıyorum. Bu konuyla pek bilgim yok sizin görüşlerinizi almak istedim. Almalı mıyım, başka ekran kartı mı bulmalıyım bunun gibi tavsiyleleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kullanmaktayım giriş seviyesi bir kart bir çok oyunda güzel performans veriyor bütçeye göre tavsiye edilebilir.

ASRock N68-S3 UCC anakartım var ve Nvidia Geforce 210. ben ekran kartımı değiştirmek istiyorum ve
ASUS NVİDİA GT730 almayı planlıyorum. Bu konuyla pek bilgim yok sizin görüşlerinizi almak istedim. Almalı mıyım, başka ekran kartı mı bulmalıyım bunun gibi tavsiyleleriniz neler?
GT 730 yerine GT 740 alabilirsin.

GT 730 eski ve performansı yüksek denilemeyecek bir kart. Bu nedenle 900 serisi öneririm diyeceğim ancak bütçe düşük sanırsam, bu nedenle amd ekran kartlarına yönelmekte fayda var. Ancak kuvvetli bir gpu istemeyen rekabetçi oyunlar oynayacaksan bu kartı tercih edebilirsin.

GT 730'u alacaksan nerede kullanacağını bilmen lazım.Eğer sen gidip GT 730 alıp GTA V gibi oyunlar oynamaya çalışacaksan şiddetle tavsiye etmiyorum.Ancak düşük bir bütçen olup düşük oyunlar oynayacaksan ideal bir kart.Eğer bir sistem topladıysan ve içine bu kartı koyduysan diğer OEM ürünlerini kısıp ekran kartını yükseltmelisin.Ama olmaz diyorsan AMD tercih etmelisin.Örneğin R7 360,GT 730'un fiyatının 2 katı.Performans açısındanda oldukça iyi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı