GT 730 sistem açıldıktan 2 dakika sonra ekranı gel git yapıyor

INTEL Computer

Hectopat
Yer
Almanya/Berlin
Daha fazla  
RAM
2 Gigabyte
SSD veya HDD modeli
Seagate 500GB HDD
Ekran kartı
NVIDIA Geforce GT 730
İşlemci
AMD Athlon X3 450 Processor X64 Tabanlı
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarım çok da iyi değil. Sıcaklıkları yüksek falan diye düşünüyordum.
Termal macun alıp değişim yaptıktan sonra her şeyi tam bir şekilde takıp bilgisayarı açınca şöyle olmaya başladı.
Hem işlemci ve GPU termal macunun değişimini yaptıktan sonra böyle olmaya başladı.
Ne olduğunu anlamıyorum yardım edin zaten okullarda kapandı rahatça oyun falan oynamak istiyorum artık gına geldi ya uğraşmak istemiyorum artık bu bilgisayar ile. Ayrıca DDU ile de sürücüyü kaldırdım buraya nasıl yazdığımı merak ediyorsanız;
Direkt CTRL+alt+delete yolu ile Görev Yöneticisi'nden Dosya/Yeni görev başlat/Masaüstündeki Google kısayoluyla bunları yazıyordum.
Dün ise YouTube'un hani video durdurunca 2 çizgi çıkıyor ya. Sadece onlar ayarlar logosunu falan kaplıyor YouTube'da.
Discord ppmde öyle oluyor yardım edin artık yazım hatalarımda olabilir ceza vermeyin uğraşamıyorum sürekli donuyor zaten.
Yardım edin.

Windows için gereklilik yoksa Linux Mint kurun. Ekran kartını yuvasından çıkarıp tekrar takın nazikçe ve tam oturtun.

Şu an ekran kartını çıkardım. Az sonra takacağım bu arada sorun sürüyor.
Bu arada ekranın git gel yapıyor derken siyahlaşıyor falanda değil Windows Explorer falan yeniden gelip gidiyor. Kısacası masaüstünü kullanamıyorum.
Bilgisayar ISO'sunu yeniden indirip bilgisayarı sıfırlamayı deneyeceğim.
Olur mu sizce?
Şu an hata kodu geldi.

Geri
Yukarı