GT 730 sistem BlueStacks kaldırır mı?

Hocam ilah modu bizde açık değil lütfen tam sisteminizi yazın sadace anlattığınız parçalarla bilgisayarı açamazsınız bile tam sistem atarsanız yardımcı oluruz.

Dosya Ekleri

• download.jpg
    download.jpg
    11,4 KB · Görüntüleme: 70
Q9400 dediğiniz kanımca işlemci tam olarak boş alan vesaira sistemi nokta olarak atmadığınız için direk size sistem gereksinimi ve tavsiye edileni atıyorum
  • İşletim Sistemi: Windows OS
  • İşlemci: Intel and AMD İşlemci
  • RAM: PC'nizde en az 2GB RAM olmalıdır. (2 GB veya daha fazla disk alanına sahip olmanın RAM yerine geçmediğini unutmayın)
  • HDD: 4GB Disk Alanı
  • PC'nizde Administrator olmalısınız
  • Microsoft veya chipset sağlayıcınızdan güncel grafik sürücüleri
BlueStacks 4 minimum gereksinimleri karşılayan bütün sistemlerde çalışır. Fakat, daha üstün bir oyun deneyimi için aşağıdaki "Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri"ni okuyun.
Tavsiye edilen sistem gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: BIOS'ta etkinleştirilmiş sanallaştırma uzantılarına sahip Intel Core i5-680 (PassMark 3500) veya daha yüksek işlemci
  • Grafik Kartı: Intel HD 5200 (PassMark 750) veya üzeri
  • RAM: 6GB veya üzeri
  • HDD: SSD (veya fusion)
  • Internet: Oyunlara, hesaplara ve ilgili içeriğe erişmek için geniş bant bağlantısı
Not: Bu sürüme yükseltme yaparken mevcut verilerinizi kaybedebilirsiniz, bu nedenle devam etmeden önce verileri yedeklemenizi tavsiye edebiliriz.

BlueStacks'i seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Bunu kullanmayı seveceğinizi umuyoruz. Başka sorularınız varsa, lütfen bluestacks.com adresinden destek alarak bizimle iletişime geçiniz.
Q9400 dediğiniz kanımca işlemci tam olarak boş alan vesaira sistemi nokta olarak atmadığınız için direk size sistem gereksinimi ve tavsiye edileni atıyorum
  • RAM: PC'nizde en az 2GB RAM olmalıdır. (2 GB veya daha fazla disk alanına sahip olmanın RAM yerine geçmediğini unutmayın)
BlueStacks 4 minimum gereksinimleri karşılayan bütün sistemlerde çalışır. Fakat, daha üstün bir oyun deneyimi için aşağıdaki "Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri"ni okuyun.
  • İşlemci: BIOS'ta etkinleştirilmiş sanallaştırma uzantılarına sahip Intel Core i5-680 (PassMark 3500) veya daha yüksek işlemci
  • Internet: Oyunlara, hesaplara ve ilgili içeriğe erişmek için geniş bant bağlantısı
Not: Bu sürüme yükseltme yaparken mevcut verilerinizi kaybedebilirsiniz, bu nedenle devam etmeden önce verileri yedeklemenizi tavsiye edebiliriz.

BlueStacks'i seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Bunu kullanmayı seveceğinizi umuyoruz. Başka sorularınız varsa, lütfen bluestacks.com adresinden destek alarak bizimle iletişime geçiniz.
Yani Bluestacks'a regedit'ten 2gb ram vermeniz gerekiyor anladığım kadarıyla Windowsa 2gb kalıyor oda yetmez yani drop düşük fps sorun değilse girersiniz yoksa hiç bulaşmayın veya ram takviyesi yapın.

Yani Bluestacks'a regedit'ten 2gb ram vermeniz gerekiyor anladığım kadarıyla ama Windowsa 2gb kalıyor oda yetmez yani drop düşük fps sorun değilse girersiniz yoksa hiç bulaşmayın veya ram takviyesi yapın.
Bir bilgisayar 3 parçadan oluşuyor işlemci yazıyormu belli değil ghz hızı hiçbirşey yazılmamış o bilgisayardan bitane banada verin lütfen. @Fatalframecirakawoon

Son düzenleme:
Q9400 dediğiniz kanımca işlemci tam olarak boş alan vesaira sistemi nokta olarak atmadığınız için direk size sistem gereksinimi ve tavsiye edileni atıyorum.
  • Işletim sistemi: Windows OS.
  • Işlemci: Intel and AMD işlemci.
  • RAM: PC'nizde en az 2 GB RAM olmalıdır. (2 GB veya daha fazla disk alanına sahip olmanın RAM yerine geçmediğini unutmayın)
  • HDD: 4 GB disk alanı.
  • PC'nizde administrator olmalısınız.
  • Microsoft veya chipset sağlayıcınızdan güncel grafik sürücüleri.
BlueStacks 4 minimum gereksinimleri karşılayan bütün sistemlerde çalışır. Fakat, daha üstün bir oyun deneyimi için aşağıdaki "tavsiye edilen sistem gereksinimleri"ni okuyun.
tavsiye edilen sistem gereksinimleri
  • Işletim sistemi: Windows 10.
  • Işlemci: BIOS'ta etkinleştirilmiş sanallaştırma uzantılarına sahip Intel Core i5-680 (PassMark 3500) veya daha yüksek işlemci.
  • Grafik kartı: Intel HD 5200 (PassMark 750) veya üzeri.
  • RAM: 6 GB veya üzeri.
  • HDD: SSD (veya Fusion)
  • Internet: Oyunlara, hesaplara ve ilgili içeriğe erişmek için geniş bant bağlantısı.
  • Microsoft veya chipset sağlayıcınızdan güncel grafik sürücüleri.

Yani BlueStacks'a Regedit'ten 2 GB RAM vermeniz gerekiyor anladığım kadarıyla Windows'a 2 GB kalıyor oda yetmez yani drop düşük FPS sorun değilse girersiniz yoksa hiç bulaşmayın veya RAM takviyesi yapın.

Bir bilgisayar 3 parçadan oluşuyor işlemci yazıyor mu belli değil GHz hızı hiçbir şey yazılmamış o bilgisayardan bir tane bana da verin lütfen. @Fatalframecirakawoon

İşlemci yazıyor mu belli değil derken Q9400 yazdığımda işlemci olduğunu bilmen gerek.

İşlemci yazıyor mu belli değil derken Q9400 yazdığımda işlemci olduğunu bilmen gerek.

@KırAtlıLiberal hocamda anlamamış ayrıca işlemcinin tam adını yazmak daha doğru olurdu seninde işlemcinin tam adını bilmen gerek ben rakamlar ile bir işlemciyi söyleyen görmedim (AMD dışında zaten onlarında artık fanboy tarzı birşeyi oldugumuz için ezberledik ama eski bir işlemcide bir hocam daha anlamamış)
Büyük ihtimalle zar zor olarak da açar girersiniz ne kadar oyun kalitesi olur orası tartışılır ayrıca BlueStacks adı kadar da iyi değil.
Ve burada bilgisayarda daha bir sürü parça var SSD ve HDD olduğunu bizden gizlemeseniz net bir şey söyleceğim ama neyse iyi günler konu takip bıraktım.

@KırAtlıLiberal hocamda anlamamış ayrıca işlemcinin tam adını yazmak daha doğru olurdu seninde işlemcinin tam adını bilmen gerek ben rakamlar ile bir işlemciyi söyleyen görmedim (AMD dışında zaten onlarında artık fanboy tarzı birşeyi oldugumuz için ezberledik ama eski bir işlemcide bir hocam daha anlamamış)
Büyük ihtimalle zar zor olarak da açar girersiniz ne kadar oyun kalitesi olur orası tartışılır ayrıca BlueStacks adı kadar da iyi değil.
Ve burada bilgisayarda daha bir sürü parça var SSD ve HDD olduğunu bizden gizlemeseniz net bir şey söyleceğim ama neyse iyi günler konu takip bıraktım.

Öncelikle sistemi yazmayı unuttum daha sonra düzenlerken @KırAtlıLiberal mesaj yazdı daha sonradan düzenledim bilip bilmeden yorum yapman gereksiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı