GT 730 sistem GTA 5 tarzı oyunlar oynatır mı?

GT 730 720p en düşük ayarlarda 40-45 FPS alabiliyor ancak şu dönemde zorunda kalmadıkça alınacak bir kart değil.

Hocam 600 Watt güç kaynağı ve 2.el rtx 2060 alabilirsiniz. (Hafif darboğaz olucaktır)

Güç kaynağı: Aerocool AE VXP500 Plus 500W Güç Kaynağı : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Ekran kartı:
MSI RTX 2060 SUPER VENTUS GP 8GB İlan No: 1064499233
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...rtx-2060-super-ventus-gp-8gb-1064499233/detay
Şansınıza 2060 süper buldum.
Pazarlık ile 4K eder burası.
Arkadaş işlemci ve ram yükseltmemekte kararlı.Biz burda arkadaşın iyiliği için öneride bulunuyoruz ama arkadaş yine bildiğini yapmak istiyor.

Arkadaş işlemci ve ram yükseltmemekte kararlı.Biz burda arkadaşın iyiliği için öneride bulunuyoruz ama arkadaş yine bildiğini yapmak istiyor.
Bu mesaja katılıyorum.
Dizdiğim 2 parçayı almanızı şiddetle öneririm.

Arkadaş işlemci ve RAM yükseltmemekte kararlı. Biz burada arkadaşın iyiliği için öneride bulunuyoruz ama arkadaş yine bildiğini yapmak istiyor.

Ben bir bilgisayar cıya toplatıyorum zaten eğer iyi ekran kartı alırsam RAM 16 yapacağım ama işlemci yükseltirsen bütçemi aşıyor 2 el iyi bir ekran kartı takıp RAM'ı 16 çıkaracağım şu an bunu yapmyı düşünüyorum

Bu mesaja katılıyorum.
Dizdiğim 2 parçayı almanızı şiddetle öneririm.
2 ci el de iyice araştımak gerekiyor bunda bilgsiyarcı şu an yapıyor ömerdiğin ekran kartı çok iyi ama benim işlemci ve ana kartıma uymaz gibi gözüyor

Ben bir bilgisayar cıya toplatıyorum zaten eğer iyi ekran kartı alırsam RAM 16 yapacağım ama işlemci yükseltirsen bütçemi aşıyor 2 el iyi bir ekran kartı takıp RAM'ı 16 çıkaracağım şu an bunu yapmyı düşünüyorum

2 ci el de iyice araştımak gerekiyor bunda bilgsiyarcı şu an yapıyor ömerdiğin ekran kartı çok iyi ama benim işlemci ve ana kartıma uymaz gibi gözüyor
Hocam kusura bakmayın ama akşam akşam beni dellettiniz.
Anakart ve işlemcin parçalar ile gayet uyumlu,ayrıca attığım 2.el kart gayet iyi.
Not:Bilgisayarcıdan toplayında kazığınızı yiyip oturun hocam o zaman başka birşey demeyeceğim.

Bütçeniz dahilinde ikinci el GTX1660 Super bile bulabilirsiniz sıfır olarak ise RX6400.ben olsam oyun performansı için sisteme bir 8 GB RAM daha ekleyip ikinci elden 1800-2000 civarında RX580 8 GB alırdım eğer PSU yeterse.

Büyük ihtimal dediğin gibi sağlam bir ikinci el ekran kartı alıp 8 GB RAM daha ekleyeceğim

Ben bir bilgisayar cıya toplatıyorum zaten eğer iyi ekran kartı alırsam RAM 16 yapacağım ama işlemci yükseltirsen bütçemi aşıyor 2 el iyi bir ekran kartı takıp RAM'ı 16 çıkaracağım şu an bunu yapmyı düşünüyorum.

İkinci el de iyice araştımak gerekiyor bunda bilgsiyarcı şu an yapıyor ömerdiğin ekran kartı çok iyi ama benim işlemci ve anakartıma uymaz gibi gözüyor.

Arkadaşın attığı ekran kartı uyumlu. Ayrıca ben olsam bilgisayarcıya pek güvenmem kazık atabilir.

Hocam bütçeniz 3.5 bin ise ve sıfır ürün almak istiyorsanız RX 6400 ve 8 GB RAM almak en mantıklısı olur. Bu sistemle her oyunu da oynarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı