GT 730 sistemde FPS 83'ün üstüne çıkmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

GGBrave

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, oyunlarımda FPS kısıtlaması yaşıyorum. 83 FPS'in bir gıdım üstüne çıkmıyor. Daha öncelerinde (1-2 gün önce) bir şey yapmıştım ve kısıtlamayı kaldırmıştım ve yükselmişti FPS'im ama yaptığım ayarı hatırlamıyorum, birkaç araştırma yaptım ve hiçbir çözüm bulamadım. (Ekran iyileştirme devre dışı bırakma-tam pencereli ekran) Not: Monitörüm 70 Hz ekran kartım GT730 8 GB RAM'im var.

Merhabalar, oyunlarımda FPS kısıtlaması yaşıyorum. 83 FPS'in bir gıdım üstüne çıkmıyor. Daha öncelerinde (1-2 gün önce) bir şey yapmıştım ve kısıtlamayı kaldırmıştım ve yükselmişti FPS'im ama yaptığım ayarı hatırlamıyorum, birkaç araştırma yaptım ve hiçbir çözüm bulamadım. (Ekran iyileştirme devre dışı bırakma-tam pencereli ekran) not: Monitörüm 70 Hz ekran kartım GT730 8 GB RAM'im var.

Bence elleme çünkü monitör zaten 70 Hz gerek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence elleme çünkü monitör zaten 70 Hz gerek yok.

Bilmiyorsan konuşma lütfen.

Merhabalar, oyunlarımda FPS kısıtlaması yaşıyorum. 83 FPS'in bir gıdım üstüne çıkmıyor. Daha öncelerinde (1-2 gün önce) bir şey yapmıştım ve kısıtlamayı kaldırmıştım ve yükselmişti FPS'im ama yaptığım ayarı hatırlamıyorum, birkaç araştırma yaptım ve hiçbir çözüm bulamadım. (Ekran iyileştirme devre dışı bırakma-tam pencereli ekran) Not: Monitörüm 70 Hz ekran kartım GT730 8 GB RAM'im var.

Hangi oyun?

Hangi ekran kartı ya da AMD mi NVIDIA mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı