GT 730 sistemde oyunlar kasıyor

Meloncuk

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, sorunumu hemen açıklayayım. Bilgisayarım çok kötü olmamasına rağmen çoğu oyunda nedense Max 30 FPS veriyor.
Sorunda oyunları maximum grafiklerde bile kaldırması amaa oyunun içinde 30 FPS aldırması, işletim sistemimi aşağıya koyuyorum.
GT 730.
i5 4460 3.20GHz
12 GB RAM.

Merhabalar arkadaşlar, sorunumu hemen açıklayayım. Bilgisayarım çok kötü olmamasına rağmen çoğu oyunda nedense Max 30 FPS veriyor.
Sorunda oyunları maximum grafiklerde bile kaldırması amaa oyunun içinde 30 FPS aldırması, işletim sistemimi aşağıya koyuyorum.
GT 730.
i5 4460 3.20GHz
12 GB RAM.

Hocam Turbox kokusu sezdim gibi.
Ekran kartın iyi değil ve gereksiz dosyaları kapatmanı öneririm Cortana tarzı şeyler.

GT 730.
i5 4460 3.20GHz
12 GB RAM.

GT 730 günümüzde oldukça eski ve güçsüz olan bir kart yani Max grafiklerde 30 FPS iyi bile

GT 730.
i5 4460 3.20GHz
12 GB RAM.

O kartla Valorant, CS gibi oyunlardan başka bir şey giremezsin dostum. Belki GTA 5 oynarsın ama R6 falan beklememelisin o karttan.

O kartla Valorant, CS gibi oyunlardan başka bir şey giremezsin dostum. Belki GTA 5 oynarsın ama R6 falan beklememelisin o karttan.
keşke csde girebilsem steam indirdiğim her oyun bozuk 100 mblık oyun bile 30 fps veriyor sabit
@Meloncuk Hangi oyun o? O kartla "maksimum grafikler"de 30FPS aldığına şükret bence.
oynadığım oyunlar o kadar güçlü şeyler değil zaten oyunu kaldırıyormu diye kontrol ediyorum bir sitede ona göre indiriyorum ama yine sabit 30 fps veriyor / the forest / muck /dyinglight / bu oyunları indirdim bugüne kadar hepsi 30 fps valorantta lolde yüksek ayarlarda 100 fpsden aşşağıya düşmüyor

Geri
Yukarı