GT 730 sisteme yarış oyunu önerisi

İşlemci: i7 3770.
Ekran kartı: GT 730.
RAM: 12 GB.
Sistemim bu. Araba içerikli yarış olursa sevinirim ama diğer türleri de önermemezlik yapmayın.
Need For Speed Shift.
Diğer oyun türü önerim de sana Stardew Valley olur eğer ki oynamadıysan kesinlikle öneriyorum.

İşlemci: i7 3770.
Ekran kartı: GT 730.
RAM: 12 GB.
Sistemim bu. Araba içerikli yarış olursa sevinirim ama diğer türleri de önermemezlik yapmayın.

Diğer tür de önerin dediğin için RDR2 diyorum ekran kartından biraz sıkıntı olabilir fakat Low ayarlarda 720p de 35 40 FPS alabilirsin diye düşünüyorum hayatımda oynadığım en iyi oyundu şaheser resmen.

Diğer tür de önerin dediğin için RDR2 diyorum ekran kartından biraz sıkıntı olabilir fakat Low ayarlarda 720p de 35 40 FPS alabilirsin diye düşünüyorum hayatımda oynadığım en iyi oyundu şaheser resmen.
GT 730 o kadar zayıf bir kart ki, RDR2 oyununu 480p açabilirse şükret.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar diğer içerikli dediğim araba olmayan yani bisiklet veya motosikletli yarış oyunlarıydı.

10 FPS'i geçmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı