GT 730 sürücüsü güncellenirken hata

Ekran kartınız güncel mi?
Değil, fakat inanır mısınız bilmem onda da sorun yaşıyorum :D En güncel driver'ı sitesinden indirmeme rağmen kurarken hata veriyor, halbuki marka model işletim sistemini doğru seçiyorum. İşletim sistemiyle alakası yok, yani formatla düzelecek bir şey değil, çünkü daha önceki GT 730 sistemimde de aynı durum söz konusuydu, yani GT 730 ile alakalı bir sorun olduğunu düşünüyorum.

saul g00dman

Hectopat
Değil, fakat inanır mısınız bilmem onda da sorun yaşıyorum :D en güncel driver ı sitesinden indirmeme rağmen kurarken hata veriyor, halbuki marka model işletim sistemini doğru seçiyorum. İşletim sistemiyle alakası yok, yani formatla düzelecek bir şey değil, çünkü daha önceki GT 730 sistemimde de aynı durum söz konusuydu, yani GT 730 ile alakalı bir sorun olduğunu düşünüyorum.

Bunun hakkında bir bilgim yok :D.Aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcılarından hiç güncellemeyi denediniz mi? Denemediyseniz bir deneyin. Belki de kartın zaten günceldir güncel olduğu için son sürümü bir daha kurmuyor iptal ediyordur.

KS
KS
S
Değil fakat, inanır mısınız bilmem ondada sorun yaşıyorum :D En güncel driver ı sitesinden indirmeme rağmen kurarken hata veriyor, halbuki marka model işletim sistemini doğru seçiyorum. İşletim sistemiyle alakası yok, yani formatla düzelecek bir şey değil, çünkü daha önceki GT 730 sistemimde de aynı durum söz konusuydu, yani GT 730 ile alakalı bir sorun olduğunu düşünüyorum.
O attığınız ssteki seçen yok hocam. Peki ya bu sorunu nasıl çözeceğim, cidden ağlayacağım, oyun oynayamıyorum :D
Bunun hakkında bir bilgim yok :D.Aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcılarından hiç güncellemeyi denediniz mi? Denemediyseniz bir deneyin. Belki de kartın zaten günceldir güncel olduğu için son sürümü bir daha kurmuyor iptal ediyordur.
Ha deniyeyim bi' onu
Yok hocam, güncellemiyor... :'( Çözemiyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:

Ellie Williams

Megapat
Makaleler
16
Değil, fakat inanır mısınız bilmem onda da sorun yaşıyorum :D En güncel driver'ı sitesinden indirmeme rağmen kurarken hata veriyor, halbuki marka model işletim sistemini doğru seçiyorum. İşletim sistemiyle alakası yok, yani formatla düzelecek bir şey değil, çünkü daha önceki GT 730 sistemimde de aynı durum söz konusuydu, yani GT 730 ile alakalı bir sorun olduğunu düşünüyorum.
Ekran kartı modeli nedir? Laptop, masaüstü?

Ellie Williams

Megapat
Makaleler
16
Sürücünün sürümü nedir? Nvidia Denetim Masası > Sistem Bilgileri > Ayrıntılar > Sürücü sürümü üzerinden öğrenebilirsiniz.

KS
KS
S
DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırıp aşağıdaki sürücüyü kurmayı deneyin, hata verirse ekran görüntüsü atın:
Hocam attığınız makalelerdeki adımları birebir uyguladım fakat kurmaya kalkınca böyle bir hata veriyor;
Adsız.png

Yukarı