GT 730 sürücüsü inmiyor

@Jayce 'in de dediği gibi. Sanırım sizin ekran kartınız için desteklenen son sürüm 391.35

Ekran kartınız Fermi mimarili muhtemelen. Bunu deneyin:
Aynısını kurmuştum hata almıştım

Screenshot_1.png

Tekrar deniyorum.
@Jayce Gine aynı hatayı alıyorum hocam.

Son düzenleme:
Aynısını kurmuştum hata almıştım.

Eki Görüntüle 1065945
Tekrar deniyorum.

O zaman Windows'un kurmasına bırakın. DDU ile sürücüyü kaldırın ve aygıt yöneticisinden Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısına sağ tıklayın ve cihazdan kaldır deyin. Bilgisayarı yeniden başlatın. (otomatik sürücü güncelleme açık olmalı. )

O zaman Windows'un kurmasına bırakın. DDU ile sürücüyü kaldırın ve aygıt yöneticisinden Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısına sağ tıklayın ve cihazdan kaldır deyin. Bilgisayarı yeniden başlatın. (otomatik sürücü güncelleme açık olmalı. )
İlk Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısını kaptsam olurmu? iki kere yeniden başlatmaya gerek yok.
Halihazırda kurulu bir sürücü var mı?
Sanmıyorum, her sürücü kurmaya çalıştığımda aynı hatayı alıyorum.

İlk Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısını kaptsam olur mu? İki kere yeniden başlatmaya gerek yok.

Hayır gerek var. Bilgisayarınızdan ekran kartını kaldırmak gibi. Şu anda ekran kartının yerine temel görüntü bağdaştırıcısı geliyor. Windows sürücüyü kurması ve ekran kartını tanıması için otomatik sürücü güncelleme özelliği açık olmalı ve bilgisayar yeniden başlatılmalı.

Hayır gerek var. Bilgisayarınızdan ekran kartını kaldırmak gibi. Şu anda ekran kartının yerine temel görüntü bağdaştırıcısı geliyor. Windows sürücüyü kurması ve ekran kartını tanıması için otomatik sürücü güncelleme özelliği açık olmalı ve bilgisayar yeniden başlatılmalı.
Tamamdır, yapmaya çalışacağım.

Geri
Yukarı