GT 730 tam performans vermiyor

Oyunda çok fazla FPS kaybı yaşıyorum. Tahminimce oyun ekran kartımı kullanmıyor, nasıl çözerim?
(Oyunu 1280x1024 çözünürlükte oynuyorum.)

Ekran kartı: MSI GeForce GT 730.
İşlemci: i5 4. nesil.
Bellek: 8 GB.
Anakart: H81M-K

Eğer oyun ekran kartını kullanmıyorsa görüntü ayar ve grafik ayarına girip oyunu seçip yüksek performansa ayarla.

Oyunda çok fazla FPS kaybı yaşıyorum. Tahminimce oyun ekran kartımı kullanmıyor, nasıl çözerim?

Eğer HDD ile kullanıyorsanız(açılış hızını etkiler) FPS kaybı olması normal ve RAM'de çift kanal olarak kullanmıyorsanız FPS düşüklüğünün bir sebebi de bu olabilir.

Eğer HDD ile kullanıyorsanız(açılış hızını etkiler) FPS kaybı olması normal ve RAM'de çift kanal olarak kullanmıyorsanız FPS düşüklüğünün bir sebebi de bu olabilir.

Bence GT 730u kullanmaması FPS düşüklüğünün sebebi ben HDD'li ve 4 GB tek slotlu PC'de kasmadan oynardım eskiden.

Bence GT 730u kullanmaması FPS düşüklüğünün sebebi ben HDD'li ve 4 GB tek slotlu PC'de kasmadan oynardım eskiden.
Katılıyorum, bir düşmanın yakınına girince 30 fps oluyor.
Vede MSI Afterburner ekran kartı sıcaklığı kullanımı falan o değerleri göstermiyor.
SORUNUM ÇÖZÜLMEDİ

Son düzenleme:

(Lütfen anakartın ekran kartın kötü diyeceğinize, yardımcı olmaya çalışın.)

Yeni konular

Geri
Yukarı