GT 735m ekran kartı sürücüsü

Sıkıntılı değil, mimarilerine bağlı olarak sürücü destekleri kesildi sadece. Konuda belirtilen GT 735M ekran kartı ise Kepler mimarili bir notebook ekran kartı ve Kepler mimarili notebook ekran kartları için en fazla 425.31 sürümü kurulabiliyor. 425.31 sürümünden eski olan 391.35 sürümünü kurması için bir sebep yok.

Aygıt yöneticisinde ekran kartı gözüküyor mu? Gözükmüyorsa, oradan herhangi bir aygıta sağ tıklayıp donanım değişikliklerini taramayı dener misin?

Gözükmüyor
Sıkıntılı değil, mimarilerine bağlı olarak sürücü destekleri kesildi sadece. Konuda belirtilen GT 735M ekran kartı ise Kepler mimarili bir notebook ekran kartı ve Kepler mimarili notebook ekran kartları için en fazla 425.31 sürümü kurulabiliyor. 425.31 sürümünden eski olan 391.35 sürümünü kurması için bir sebep yok.

Aygıt yöneticisinde ekran kartı gözüküyor mu? Gözükmüyorsa, oradan herhangi bir aygıta sağ tıklayıp donanım değişikliklerini taramayı dener misin?
Yaptıktan sonra da gözükmedi.
Nasıl düzelteceğim birileri cevap yazabilir mi?

Son düzenleme:
BIOS'u sıfırlamayı dene. Olmazsa Windows'ta yeni kullanıcı aç ve orada görebiliyor musun kontrol et. Olmazsa her iki grafik sürücüsünü de DDU ile kaldırmayı dene.

Bunları dene, belirli bir çözümünü görmedim şu ana kadar.

BIOS'u sıfırlamayı dene. Olmazsa Windows'ta yeni kullanıcı aç ve orada görebiliyor musun kontrol et. Olmazsa her iki grafik sürücüsünü de DDU ile kaldırmayı dene.

Bunları dene.

Bilgisayarı geri alsam düzelir mi?

Bunları dene, belirli bir çözümünü görmedim şu ana kadar.

Ben galiba sürücüyü kaldırdığım için göremiyorum.

Sanmıyorum. Deneyebilirsin.
Olmadı zaten yaa sistemi geri yüklüyorum şu anda yani normalde olması gerekmiyor mu?Bunu çözebilen biri yok mu
Şu an geri yükleme bitti ve ekran kartım geri gelmiş sonunda ya bir daha böyle bir şey denemeyeceğim çok riskli.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı