GT 740 Sistemde CS:GO ve Fortnite Çöküyor

İşletim sistemi
Windows 10

EmiRKaaN0809

Decapat
Daha fazla  
Ekran kartım oynadığım oyun için yeterli hatta CS:GO'da en düşük ayarlarda 120 FPS alıyorum ancak aniden oyun çöküyor. Fortnite oynarken de aynı sorunla karşılaşıyorum düşük ayarlarda oyun gayet akıcı drop girmiyor fakat aniden oyun çöküyor. Başka oyunlarda olmuyor sadece CS:GO ve Fortnite oynarken bu sorunlarla karşılaşıyorum.

Ekran kartım: GT740 128bit NVIDIA.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartım oynadığım oyun için yeterli hatta CS:GO'da en düşük ayarlarda 120 FPS alıyorum ancak aniden oyun çöküyor. Fortnite oynarken de aynı sorunla karşılaşıyorum düşük ayarlarda oyun gayet akıcı drop girmiyor fakat aniden oyun çöküyor. Başka oyunlarda olmuyor sadece CS:GO ve Fortnite oynarken bu sorunlarla karşılaşıyorum.

Ekran kartım: GT740 128bit NVIDIA.
Hocam DDU ile Ekran Kartı driverlarını silip yeniden yüklemeyi denermisiniz ? Bu arada sorunu çözmesi kesin değil ama büyük ihtimalle sorun Driver'dadır.

Linkler :

DDU : Display Driver Uninstaller (DDU)

Driver : Sürücüleri Yükle | NVIDIA Burada Windows gibi bilgileri girerek en güncel Driver'ı indirmeyi deneyin.

Tam sistemi yazın. İşlemci RAM vs.

16g RAM i5 işlemci fan soğutmalı kasa
Hocam DDU ile ekran kartı driverlarını silip yeniden yüklemeyi dener misiniz? Bu arada sorunu çözmesi kesin değil ama büyük ihtimalle sorun driver'dadır.

Linkler:

DDU: Display Driver Uninstaller (DDU)

Driver: Sürücüleri Yükle | NVIDIA burada Windows gibi bilgileri girerek en güncel Driver'ı indirmeyi deneyin.

Deneyeceğim teşekkürler umarım işe yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı