GT 740 sistemde elektrikler kesildikten sonra mavi ekran

Truyha

Femtopat
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
1 TB HDD
Ekran kartı
GT 740
İşlemci
İ5 650
Bilgisayarımi güncellerken birden elektrikler kesildi ve PC kapandi actigimda normak bir sekilde kullaniyordum. Tekrar guncelleme yapmadim ancak birden mavi ekran verdi ve sonrasında BIOS ekranına attı ve hiçbir sekilde etkilesim olmuyor. Herhangi bir tusa bastigimda ekran bir sure siyah oluyor ve geri ayni ekran geliyor.

Bilgisayarımi güncellerken birden elektrikler kesildi ve PC kapandi actigimda normak bir sekilde kullaniyordum. Tekrar guncelleme yapmadim ancak birden mavi ekran verdi ve sonrasında BIOS ekranına attı ve hiçbir sekilde etkilesim olmuyor. Herhangi bir tusa bastigimda ekran bir sure siyah oluyor ve geri ayni ekran geliyor.

Minidump atar mısınız?

Galiba PC açılmıyor. Windows'u görmeden de Minidump dosyası atamazsınız. HDD de zarar görmüş olabilir. BIOS'u resetleyip deneyebilirsiniz. Fişten çekin ve BIOS pilini söküp 10 dakika sonra takıp deneyin. Duruma göre yazarsınız.

Statik elektriği almayın deneyin hocam.Güç kaynağının fişini çekin ve açma tuşuna 10-15 saniye basılı tutup açın.

Yeni konular

Geri
Yukarı