GT 755M FPS düşüp yükselmesi

Scrapes

Hectopat
Daha fazla  
LoL hariç neredeyse bütün oyunlarda FPS düşüp yükseliyor. Özellikle GTA 5 ve CS:GO'da. 140-150 FPS'den 25-30'a düşüyor birkaç saniye sonra yükseliyor ancak bu durum olurken PC sıcak bile değil. LoL'ü de aynı sıcaklıklarda oynuyorum ancak bu sorun olmuyor. Fanlar temiz, termal macun yeni. Laptop kullanıyorum ve normal disk yerine SSD takıp CD-ROM kısmına Ultra-bay ile harddisk taktım. Acaba bu yüzden mi oluyor? Çünkü GTA 5 ve CS:GO harddiskte, LoL SSD'de kurulu. Ancak SSD'de kurulu olan OSU oyununda da aynı problem var. Var mı bir çözüm öneriniz?

Sistem:
i7-4700MQ 2.40 GHz
16, 0 GB RAM
GT 755M

Son düzenleyen: Moderatör:
LoL hariç neredeyse bütün oyunlarda FPS düşüp yükseliyor. Özellikle GTA 5 ve CS:GO'da. 140-150 FPS'den 25-30'a düşüyor birkaç saniye sonra yükseliyor ancak bu durum olurken PC sıcak bile değil. LoL'ü de aynı sıcaklıklarda oynuyorum ancak bu sorun olmuyor. Fanlar temiz, termal macun yeni. Laptop kullanıyorum ve normal disk yerine SSD takıp CD-ROM kısmına Ultra-bay ile harddisk taktım. Acaba bu yüzden mi oluyor? Çünkü GTA 5 ve CS:GO harddiskte, LoL SSD'de kurulu. Ancak SSD'de kurulu olan osu oyununda da aynı problem var. Var mı bir çözüm öneriniz?

Sistem:
i7-4700MQ 2.40 GHz.
16, 0 GB RAM.
GT 755M.

Unlost FPS arttırma bilgisayar hızlandırma videosu vardı oradaki şeyleri yapın sorununuz çözülecektir.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı