GT 820M sistemimde PUBG Lite kasar mı?

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar PUBG Lite indirmeyi düşünüyorum arkadaşımla oynamak için sistemim: i3 1.70 GHz, 4 GB RAM ve GT 820M ekran kartı var. İnternetten sistem gereksinimlerine baktığında.
PUBG Lite minimum sistem gereksinimleri
  • Işletim sistemi: Windows, 7, 8, 10, 64 Bit.
  • CPU: Core i3, 2.4 GHz.
  • RAM: 4 GB.
  • GPU: Intel HD caphics 4000.
  • Kapladığı alan: 4 GB.
PUBG Lite önerilen sistem gereksinimleri
*Işletim sistemi: Windows, 7, 8, 10, 64 Bit.
*CPU: Core i5, 2.8 GHz.
*RAM: 8 GB.
*GPU: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon *HD 7870.
*Kapladığı alan: 4 GB RAM.
Böyle yazıyor ama oyun CS:GO gibi işlemci bazlı mı ekran kartı bazlı mı bilmiyorum. İşlemci hariç her şey uygun. Sizce kasar mı? FPS düşmesi olur mu? PUBG Lite PUBG Mobile'deki gibi arena ve takımlı ölüm maçı var mı? Teşekkürler.

Düşük ayarlarda oynarsınız diye düşünüyorum ara ara takılmalar olabilir belki.

Hocam teşekkürler deneyeceğim.
i3-2350M (2.3 GHz) ve GT 520M (1 GB) ile 70 FPS'te oynuyordum. Arcade modu da var ve 4 tane map var içinde. Zaten oyunun 4 GB boyutu var.

Düşük ayarlarda 1280X720'de oynayabilirsiniz.

Hocam peki oyunda PUBG Mobile'deki gibi arena var mı yani takımlı ölüm maçı, otorite gibi modlarda var mı?

Hocam teşekkürler deneyeceğim.

Hocam peki oyunda PUBG Mobile'deki gibi arena var mı yani takımlı ölüm maçı, otorite gibi modlarda var mı?
Bu arada PUBG Lite'a nisan ayından beri güncelleme gelmiyor. PUBG Lite'ın yapımcıları 'para kazanamadıklarını' iddia ederek oyunun güncellemesini durdurdular ama bu durum değişebilir. PUBG Lite dışında da düşük sistemler için Battle Royale oyunu yok diye biliyorum.

Bahsettiniz modları denemedim bu yüzden kesin bir şey diyemeyeceğim bir iki el atıp silmiştim çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı