Çözüldü GeForce 820M "Sürücü Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Schlitar

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı
820m
Bende 820M ekran kartı bulunmakta. NVIDIA'nın sitesine giriyorum ve bilgisayarımın özelliklerine göre bu ekran kartının son çıkan sürücüsünü yüklüyorum. Bilgisayarım Windows 8.1 64 Bit ben de onu seçiyorum fakat sürücüyü yüklemeye kalktığımda sürücü Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir deyip hata veriyor nasıl düzeltebilirim acaba?

Ekra26n Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisini de de denedim ama sorun hala devam ediyor.

Çözüm
Fermi kartların en son driverı 391.35 versiyonu ve sizin kartınızda fermi kartlardan dolayısıyla 391.35 versiyonu driverı kurmanız gerekiyor daha yüksek versiyonları kuramazsınız.
@KyryloDN arkadaşın attığı son linkteki driverları kurabilmeniz lazım.

Bilgisayarımda GeForce 820M var. Bilgisayara Valorant yükledim ve açtığımda sürücünüz uyumlu değildir gibi bir hata aldım. Sonra NVIDIA Denetim Masası'na gittim ve sürümün çok eski olduğunu fark ettim (370 gibi bir şeydi). Çözüm aradım ve DDU ile driveri sildim, tekrar denedim fakat aynı hatayı aldım.

Hata da yine "sürücü Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir" hatası. Bir de altında bu grafik sürücüsü uyumlu grafik donanımı bulamadı diye hata var. Nasıl çözebilirim?

(Sürücüyü indirirken manuel arama yaptım, sistem Windows 7 64 Bit.)

Bilgisayara sürücü kurarken harici grafik kartı ile çalıştırıyorsunuz değil mi bilgisayarı?
Eğer dahili grafik ile bilgisayarı çalıştırıp 820M sürücüsünü kurmaya çalışıyorsanız 820M sistem tarafından aşağıdaki gibi görüldüğünden tanınmayacaktır.

Ekran görüntüsü 2022-06-07 121449.png

Bende de 940MX var, şu an dahili grafik kullandığımdan öyle görünüyor aygıt yöneticisinde.

Bilgisayara sürücü kurarken harici grafik kartı ile çalıştırıyorsunuz değil mi bilgisayarı?
Eğer dahili grafik ile bilgisayarı çalıştırıp 820M sürücüsünü kurmaya çalışıyorsanız 820M sistem tarafından aşağıdaki gibi görüldüğünden tanınmayacaktır.

Eki Görüntüle 1411880

Bende de 940MX var, şu an dahili grafik kullandığımdan öyle görünüyor aygıt yöneticisinde.

Nasıl anlayabilirim dahili grafik ile çalıştığını?
Diğer aygıtlarda bunlar yazıyor.

fsfsd.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı