GT 840M DayZ kaldirir mi?

Kapaxah.Yavuz

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, DayZ almayı düşünüyorum. Sistemimin kaldirip kaldirmayacagindan emin degilim.
Sistem ozelliklerim:

GT 840M.
i7 4510u.
8 GB RAM.

Bu ozelliklerde bir bilgisayar rahatca oynatır mı, kac FPS alabilirim?
Cevaplarinizi bekliyorum teşekkürler.

Onlar yalan olabilir. Benim bilgisayarım GT740M ama ondan düşük oyunlarda kasıyor. GT 740M bir tek Minecraft'ta o kadar alabilir ama orijinal olması şartıyla.

Onlar yalan olabilir. Benim bilgisayarım GT740M ama ondan düşük oyunlarda kasıyor. GT 740M bir tek Minecraft'ta o kadar alabilir ama orijinal olması şartıyla.

Arma 3 gibi optimizasyonu bozuk oyunda 50 FPS aliyor GT740M bilgisayarinizda problem vardir ya da ekran kartinizi yanlış biliyorsunuzdur, iyi aksamlar.

Merhabalar, DayZ almayı düşünüyorum. Sistemimin kaldirip kaldirmayacagindan emin degilim.
Sistem ozelliklerim:

GT 840M.
i7 4510u.
8 GB RAM.

Bu ozelliklerde bir bilgisayar rahatca oynatır mı, kac FPS alabilirim?
Cevaplarinizi bekliyorum teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
820M 30 küsur FPS alıyorsa sizde 40-45 civarı alırsınız büyük ihtimal rahat oynarsınız.

Arma 3 gibi optimizasyonu bozuk oyunda 50 FPS aliyor GT740M bilgisayarinizda problem vardir ya da ekran kartinizi yanlış biliyorsunuzdur, iyi aksamlar.

Demek ki videodakinin işlemcisi iyi sadece ekran kartına bakmayın arama kısmına işlemciyi de yazın.

Çok rahat 40-45 üstü alabilirsiniz.
Fakat drop olabilir.
740M ve 8GB RAM'li laptopta 30-40 FPS oynatıyor fakat dediğim gibi drop oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
820M 30 küsur FPS alıyorsa sizde 40-45 civarı alırsınız büyük ihtimal rahat oynarsınız.

Eski bir video o kadar guncelleme gelmistir ondan pek emin olamadim, cevabiniz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı