GT 840M oyunlarda FPS düşmesi

Ekran kartına Aygıt Yöneticisi'nden bir bakın hocam. Ünlem işareti falan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptım.
Plan ayarlarını değiştirden gelişmiş güç ayarlarına gel. İşlemci güç yönetimine gir, en düşük iş. durumunu %5 yap. En yüksek işlemci durumunu da %80 yap.
Plan ayarlarını değiştirden gelişmiş güç ayarlarına gel. İşlemci güç yönetimine gir, en düşük iş. Durumunu %5 yap. En yüksek işlemci durumunu da %80 yap.

Şimdi ne yapacağım?

Uygula, tamam ve çık.

Hocam oyunları tekrar açıyorum PC ısınmadı soğukta gene ekran kartınız herhalde öyle bir şeydi hatırladım kadarıyla da ekran kartınız bu durumdan kurtuldu dedi ve mavi ekran veriyor bütün oyunlarda Roblox girdim normal bir oyun hızlı deneyeyim dedim mavi ekran verdi sonra supraland girdim mavi ekran verdi splitgate girdim gene mavi neyse oyunların ne oldu önemli değil de hocam bu durumu nasıl düzelteceğim?

Hocam oyunları tekrar açıyorum PC ısınmadı soğukta gene ekran kartınız herhalde öyle bir şeydi hatırladım kadarıyla da ekran kartınız bu durumdan kurtuldu dedi ve mavi ekran veriyor bütün oyunlarda Roblox girdim normal bir oyun hızlı deneyeyim dedim mavi ekran verdi sonra supraland girdim mavi ekran verdi splitgate girdim gene mavi neyse oyunların ne oldu önemli değil de hocam bu durumu nasıl düzelteceğim?
1- Evet, bende GT 820M var.
2. Sisteminizi bir gün öncesine yükleyebilirsiniz. (Eğer beklemekten sıkılacaksınız daha bilgili birine sorabilirsiniz. Nasıl oldu anlamadım. Aynısını ben de kullanıyorum.
3. Dengeliye çekin ve yukarıda söylediğim aynı ayarları uygulayın.

1- Evet, bende GT 820M var.
2. Sisteminizi bir gün öncesine yükleyebilirsiniz. (Eğer beklemekten sıkılacaksınız daha bilgili birine sorabilirsiniz. Nasıl oldu anlamadım. Aynısını ben de kullanıyorum.
3. Dengeliye çekin ve yukarıda söylediğim aynı ayarları uygulayın.

Dediğini yaptım da olmuyor ya.

Geri
Yukarı