GT 940 MX PUBG'de kaç FPS alır?

720P Low'da 40 45FPS arası.

Siz diyorsunuz ki 940MX GTX 660'dan üstün. Yanlış biliyorsunuz asıl siz boş boş konuşmayın.
Ben nerede 940MX GTX 660M'den üstün demişim gösterebilirseniz ben de bilgilenmiş olurum. Hayatınızda çıkaramadığınız siniri klavyelere döküyorsunuz.

Ben nerede 940MX GTX 660M'den üstün demişim gösterebilirseniz ben de bilgilenmiş olurum. Hayatınızda çıkaramadığınız siniri klavyelere döküyorsunuz.

Aşağıda bırakacağım alıntıda diyorsunuz.

GTX 660M, i7 3630QM sistem ile 60 FPS ve üstü alıyorum, siz de çok rahat 100 ve üstü alabilirsiniz diye düşünüyorum düşük-orta ayarlarda.

Konuştukça batıyorsunuz. Lütfen daha fazla boş konuşmayın.

Aşağıda bırakacağım alıntıda diyorsunuz.

Konuştukça batıyorsunuz. Lütfen daha fazla boş konuşmayın.
İşlemcisi benimkinden daha iyi ve 8 senelik bilgisayarım var. Siz gerçekten psikolojik sorunlusunuz. Yardımcı olmamızı isterseniz söyleyin gerçekten yardımcı oluruz.

Zaten konu açtım. Ama konuya cevap verenler bir şey anlamıyor galiba. GTX 940 diyorum GT diye okudum diyor. Sonra ses seda yok

Yanlış bilgi vermişsin konu başlığında. Konuda söylediğin 2 kart da oynamak istediğin oyunları oynatabilecek düzeyde kartlar değil. Konuda da belirtildiği gibi GTX940 diye bir kart yok.

Geri
Yukarı