GT 9500 sürücü yükleme sorunu

M_GODFATHER_A

Kilopat
Daha fazla  
Şuan bilgisayarda GT 9500 var ve ben nVdia'nın sitesinden bu karta uygun olan 341.92 indirdim kurdum. Önceden 2014 senesine ait driver vardı onun üstüne kurdum çünkü programda eskisi kaldırılacak ve yenisi kurulcak yazıyodu. Şu an DDU'dan driverleri silip PC'yi yeniden başlattım. DRP'den GT 9500 driverini akıllı kurulumla kurdum reset attım fakat kurulmadı 2-3 sefer denedim deliricem format dışında ne yapabilirim ?

1.png

DRP'den elle kurulumda böyle hata çıkıyor, ne yapacağımı bilmiyorum :/

Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim sisteminizi Windows 10'a yükseltin. Sürücüyü tanıyacaktır muhtemelen. Sürücü desteği kesildi o ekran kartına. Windows 10, son sürücüyü kuracaktır diye düşünüyorum. DPS gibi programlar ile sisteminizi allak bullak etmeyin.

1. Sürücüyü kurmadan önce hiçbir Nvidia sürücüsü kurmamış olmanız gerekli.
  2. Kurmuş iseniz DDU ile kaldırın.
  3. Güncel İntel sürücüyü ilk olarak kurmuş olmanız gerekir. (İntel sitesinden edinebilirsiniz)
  4. Altta yazacağım komutları sırası ile yönetici olarak açılmış CMD konsolunda yazmanız gerekir;
bcdedit -set loadoptions DISABLE_INTEGRITY_CHECKS

bcdedit -set TESTSIGNING ON

kopyala yapıstır bu kodları sonar yeniden baslat sürcüyü kur sürücü kurulduktan sonra

bcdedit -set TESTSIGNING off
bunu yaz tamamdır

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı