GT-S7580 depolama bağlanamıyor hatası

altaybond40

Decapat
Makaleler
1
Arkadaşlar, Samsung GT-S7580 (Trend Plus) telefonuna stock ROM çok kastığı ve donduğu Çin Custom ROM kurmuştum, bir hafta önce telefonu açtığımda logoda kalıyordu, TWRP ile sıfırlama yapayım dedim yapmadı, ayrıca şifrelemedir diye veri biçimlendirme yaptım yine olmadı ve şöyle hatalar verdi: System, data, cache, efs bağlanamadı. Yükle kısmında ise dahili depolama 0 MB olarak gözüküyordu, hafıza kartından yüklemek istediğimde ise depolama bağlanamadı hatası verdi. Yedeklemede aynı şekil, bugün Odin ile stock ROM kurdum download modda sorunsuz şekilde kurdu ama açılınca Android çark simgesi geldi devam ederken hata verdi tekrar Mount to data, System, cache. Gibi hatalar verdi ve stock recoverye attı, wipe data yaptım yine aynı hatalar, wipe cache Partition dediğimde ise restart atıp tekrar logoda kalıyor, çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, Samsung GT-S7580 (trend Plus) telefonuna stock ROM çok kastığı ve donduğu Çin Custom ROM kurmuştum, bir hafta önce telefonu açtığımda logoda kalıyordu, TWRP ile sıfırlama yapayım dedim yapmadı, ayrıca şifrelemedir diye veri biçimlendirme yaptım yine olmadı ve şöyle hatalar verdi: System, data, cache, efs bağlanamadı. Yükle kısmında ise dahili depolama 0 MB olarak gözüküyordu, hafıza kartından yüklemek istediğimde ise depolama bağlanamadı hatası verdi. Yedeklemede aynı şekil, bugün Odin ile stock ROM kurdum download modda sorunsuz şekilde kurdu ama açılınca Android çark simgesi geldi devam ederken hata verdi tekrar Mount to data, System, cache. Gibi hatalar verdi ve stock recoverye attı, wipe data yaptım yine aynı hatalar, wipe cache Partition dediğimde ise restart atıp tekrar logoda kalıyor, çözümü nedir?

Farklı bir stock ROM kurup gapps ve modemi yüklesen daha mantıklı olmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı