GT1030 düşük oyunlarda kaç FPS alınır?

Senada

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar babam GT1030 64 Bit Ekran kartı alacakmış, Kimse beğenmemiş pişman olursun diye ben öyle yüksek oyunlar oynamam. CoD Mobile emülatör olarak bir de Outlast, Hello Neighbor, CoDmw4 kaç FPS alırım acaba 8 GB RAM var bundan önceki ekran kartı Intel HD 3000 mi 4000 mi neydi bu tür oyunlarda 30-40 FPS alırdım şimdi daha mı düşük FPS alacağım orta ayarlarda?

Arkadaşlar babam GT1030 64 Bit Ekran kartı alacakmış, Kimse beğenmemiş pişman olursun diye ben öyle yüksek oyunlar oynamam. CoD Mobile emülatör olarak bir de Outlast, Hello Neighbor, CoDmw4 kaç FPS alırım acaba 8 GB RAM var bundan önceki ekran kartı Intel HD 3000 mi 4000 mi neydi bu tür oyunlarda 30-40 FPS alırdım şimdi daha mı düşük FPS alacağım orta ayarlarda?
Hayır tabiki. HD 3000 veya 4000'den daha fazla FPS alırsınız ama keşkr almasanız GT 1030.

O kadar da kötü bir kart değil anlattığın oyunları eski sisteminden daha iyi oynayacağını düşünüyorum fakat YouTube'a sisteminizin oyun testlerini aratıp sonucu öğrenebilirsiniz.
Örneğin GT1030 Outlast FPS test.

HD 4000 ekran kartına göre çok daha yüksek bir performans verir GT 1030. Bu linkte attığım videoda hello neighbor testi var. Ultra ayarlarda sabit 60 FPS oynuyor. Oynayacağınız oyunlarda sizi üzmeyecek bir ekran kartı. LoL, GTA 5, CS:GO, Valorant falan da rahatlıkla oynayabilirsiniz.

GT1030 için ilk çıktığı zamanlarda her oyunu açan kart derlerdi. Bende de Vega11 var yani GT1030 ile kafa kafaya denilebilecek kartlar ve ben çoğu oyunu rahatlıkla oynayabiliyorum. Tabii burada işlemcinin de büyük önemi var. Onunla ilgili YouTube üzerinden testleri izlersen aklında birkaç şey oluşacaktır. Elindeki kart nereden baksan on yıllık kart yani GT1030 bile senin için yeni bir nefes gibi olacaktır.

2. Bilgisayarım'da bulunan kart ile aynı kart. Size oyun değerlerini söyleyeyim ama işlemcinin de farkı var unutmayın.

Outlast yüksek ayarlar 1080P +60FPS.

Hello Neighbour'u bilmiyorum ama Secret Neighbour 1080P orta ayarlarda ortalama 60FPS.

GTA5 Orta ile yüksek ayarlarda MSAA kapalı ve FXAA açık iken 90FPS.

Steam PUBG 720P en düşük ayarlar ortalama 70FPS

Kullanmadığım bir bilgisayar olduğu için en fazla bunları hatırlıyorum. Bazılarını önceden test ettiğim için 720P'dir.

YouTube'a yazarak oyun testlerine ulaşabilirsin. Bize sormana gerek yok 😜
Youtubea yazdım pek sonuç alamadım :(
2. Bilgisayarım'da bulunan kart ile aynı kart. Size oyun değerlerini söyleyeyim ama işlemcinin de farkı var unutmayın.

Outlast yüksek ayarlar 1080P +60FPS.

Hello Neighbour'u bilmiyorum ama Secret Neighbour 1080P orta ayarlarda ortalama 60FPS.

GTA5 Orta ile yüksek ayarlarda MSAA kapalı ve FXAA açık iken 90FPS.

Steam PUBG 720P en düşük ayarlar ortalama 70FPS

Kullanmadığım bir bilgisayar olduğu için en fazla bunları hatırlıyorum. Bazılarını önceden test ettiğim için 720P'dir.
Işlemci intel core i3 cod mobile emülatör orta ayarlarda 40-60 fps verirdi

Yeni konular

Geri
Yukarı