GT 1030 sistem görüntü anakarttan geliyor

Michal Krizo

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda MSI GT1030 aldım. Kartı ilk taktığım zaman görüntü alamamıştım ama anakarttan görüntü alabiliyordum, güvenli modda başlattım ve görüntü geldi daha sonra sürücüleri kurup FurMark testi yaptım gayet iyiydi. Sistemi yeniden başlattım ve tekrar görüntü anakarta düştü. BIOS'la alakalı bir durum galiba ama BIOS ayarlarını kaydetmeme rağmen tekrar eski haline dönüyor yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın zamanda MSI GT1030 aldım. Kartı ilk taktığım zaman görüntü alamamıştım ama anakarttan görüntü alabiliyordum, güvenli modda başlattım ve görüntü geldi daha sonra sürücüleri kurup FurMark testi yaptım gayet iyiydi. Sistemi yeniden başlattım ve tekrar görüntü anakarta düştü. BIOS'la alakalı bir durum galiba ama BIOS ayarlarını kaydetmeme rağmen tekrar eski haline dönüyor yardım eder misiniz?

İşlemci modeli nedir onu yazar mısın?

Hocam BIOS sıfırlanıyorsa BIOS pili bitmiştir. Değiştirin düzelir :)

Hocam BIOS sıfırlanıyorsa pil bitmiştir. Değiştirin düzelir :)

Onunla alakası yok bu durumun.
i7 10700K ve MSI RTX 3060 Gaming X 12 GB kartı beraber kullanınca.
İşlemcideki dahili ekran kartıyla MSI RTX 3060 çakıştı.
BIOS'tan peg seçeneğini aktif edince düzeldi.

Geri
Yukarı