GT1030 görüntü vermiyor

Michal Krizo

Hectopat
Daha fazla  
Diğer konularımda olduğu gibi yeni aldığım GT1030'dan görüntü alamadım. Anakartım Turbox H61C. Biraz uğraştıktan sonra görüntü alıp FurMark testi yaptım ama yeniden başlatınca tekrar görüntü alamamaya başladım. Görüntü normalde anakarta düşüyordu ama şimdi onboard olarak da görüntü vermiyor. Sorun nedir anakart mı? Parçaları deneyebilirim ama emin olmak istiyorum. Ayrıca dönüştürücü ile kullanıyordum ama onboardda görüntü veriyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartı bir test et olmazsa başka bir bilgisayarda ekran kartını test et. Olmazsa sorun anakartta demektir.

Anakartı bir test et olmazsa başka bir bilgisayarda ekran kartını test et. Olmazsa sorun anakartta demektir.

Yani erkan kartını FurMark testine bile soktum, bence bir sıkıntı yok ekran kartında. Anakartı denemekten başka çarem kalmadı maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani erkan kartını FurMark testine bile soktum, bence bir sıkıntı yok ekran kartında. Anakartı denemekten başka çarem kalmadı maalesef.

Seninle aynı anakartı kullanıyorum aynı anakarta 1050 Ti bağlamıştım hiç böyle bir şey olduğunu görmemiştim ama anakartı kontrol etmeni öneririm bir bilgisayarcıya götür.

Seninle aynı anakartı kullanıyorum aynı anakarta 1050 Ti bağlamıştım hiç böyle bir şey olduğunu görmemiştim ama anakartı kontrol etmeni öneririm bir bilgisayarcıya götür.
Ekran kartının garantisi vs. var bir sıkıntı olursa ekran kartını gönderirim zaten. @AtasoyEmre peki sizce anakartta sıkıntı çıkarsa başka sokete geçmeli miyim? 1156 gibi, belki Xeonlar iş görür.

Ama anakartı bir bilgisayarcıya gönder.

Geri
Yukarı