GT1030 sistem Valorant'ta 56 FPS veriyor

XeonE2420

Yoctopat
Daha fazla  
Agalar öncelikle selamünaleyküm, 2 gün önce idare etsin diye MSI GT 1030 aldım, YouTube'da izlediğim videolara göre 100-90 FPS veriyor high ayarlarda, islemcim Xeon E2420 anakart X79 4+4 RAM seklinde Full ayarlar 56 FPS aliyorum, bilmediğim bir ayari falan var mı?

Agalar öncelikle selamünaleyküm, 2 gün önce idare etsin diye MSI GT 1030 aldım, YouTube'da izlediğim videolara göre 100-90 FPS veriyor high ayarlarda, islemcim Xeon E2420 anakart X79 4+4 RAM seklinde Full ayarlar 56 FPS aliyorum, bilmediğim bir ayari falan var mı?

Normal yüksek ayarlar diyorsun. Ve arkadaşında dediği gibi Valorant işlemci ağırlıklı bir oyun.

İşlemci kötü, yüksek ayarlarda oynuyorsunuz. Normal.

hocam r7 370 vardi bu karttan önce 120 125 fps arası aliyordum islemcinin yetmediğini sanmıyorum

Ayarları köklersen normal. 1080P düşük ayarlarda Ryzen 3600 ile bu değerleri veriyor GT 1030 örneğin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayarları köklersen normal. 1080P düşük ayarlarda Ryzen 3600 ile bu değerleri veriyor GT 1030 örneğin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam en düşüğe aldığımda 1080p de piksel piksel oluyor ve oynana bilecek gibi değil

hocam en düşüğe aldığımda 1080p de piksel piksel oluyor ve oynana bilecek gibi değil.

GT 1030'un tam sınırını bilmiyorum bu oyunda, MSI Afterburner ile kullanım değerlerini takip edersin ekran kartı orta/yüksek ayarlarda %95 ve üzeri kullanılmıyorsa 56 FPS ekran kartının değil işlemcinin yetersizliği olur. Tam tersinde ekran kartının.

Yeni konular

Geri
Yukarı