GT220M sisteme 10 GB altı oyun önerisi

Ed1tH

Kilopat
Arkadaşlar laptopt şu an GTA VC, SA, PES 2015, 2016, M&B Warband, CS 1.6 var 5-10 GB altı hikayeli oyun öneriniz var mı? Battlefield cof gibi veya başka türden oyunlar tüm önerilerinizi bekliyorum. (Max Payne önermezseniz sevinirim kısa süre için de sıkıldım oyundan)
GT 220M.
Intel Core 2 Duo CPU P7450.
4 GB RAM 1 GB donanıma ayrılmış.
32 Bit.

Hocam hava araçları sürebiliyor muyuz? (uçak helikopter gibi)
Nadir hocam. Ülkenizi korumak için savaşa giriyorsunuz. Çok sahne var tanka binme etrafı kuşatıp bomba yerleştirme gibi. Boruların içinden girip düşman cephesine felan sızıyorduk. Çok iyi bir oyun yani uçak helikopter sahneleri var ama siz açık kapısından mermi sıkıyorsunuz. Sürme yok diye biliyorum.

Nadir hocam. Ülkenizi korumak için savaşa giriyorsunuz. Çok sahne var tanka binme etrafı kuşatıp bomba yerleştirme gibi. Boruların içinden girip düşman cephesine falan sızıyorduk. Çok iyi bir oyun yani uçak helikopter sahneleri var ama siz açık kapısından mermi sıkıyorsunuz. Sürme yok diye biliyorum.

Tamam hocam listeye ekledim :)

Baba Is You, Undertale, Stardew Valley, Super Meat Boy, Shovel Knight, Katana Zero, Portal 1-2, To the Moon, Just Cause 2, Far Cry 2, Celeste, Freedom Fighters, Mr. Shifter.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar, keyifli oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı