GT420 İçin oyun tavsiyesi

Eyüphan3223

Hectopat
i5 520M

GT 420 2GB

8GB RAM

Sistem bu arkadaşlar. Masaüstü sistem. Turbox marka olduğu için işlemci mobil. Sistem dedemden hediye geldiği için bir şey diyemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. Mount and Blade: Warband candır.
  2. Mafia 1 ve Mafia 2 düşük grafik ayarlarında.
  3. NFS Most Wanted.
  4. GTA serisi(4 ve 5 dahil değil).
  5. Lego oyunları(Karayipler Korsanlar, Batman gibi).

Son düzenleme:
Eski kullandığım karttır kendisi. Batman Arkham serisi (Knight hariç) Asylum'ı yüksek ayarda oynarsın ama diğerleri düşük ve normal seviyede olur. Far Cry 3, Tomb Raider 2013, CS:GO, DC Universe Online'ı cidden tavsiye ederim bence hiç pişman olmazsın. Prototype serisi, Crysis serisi, FlatOut 2, The Amazing Spider-Man, bazı Assasins Creed oyunları (seri hakkında hiç bilgim yok diyebilirim) Prince of Persia serisi, Outlast, Hitman serisi, Serious Sam 2, Just Cause 2, Five Nights at Freedy's. Olum gaza geldim bütün oyunları saydım :D. Daha da ne istiyon :D. Ben bu yazdıklarımı kopyalayım da başka konularda uğraşmayım :D.

İ5 3470 var gerisi aynı. Bu kartla çoğu oyunu oynarım ama lowda genelde. GTA 4 ve 5'i oynayabiliyorum. CsGO eskiden 100 küsür fps alıyordu şuan 40-50. (Termal macunu yenilemedim uzun zamandır.) NBA 2k14, FIFA 14, Assasins Creed 3, Assasins Creed Black Flag ayarında oyunları oynayabiliyorum düşükte de olsa. Yok Max Payne yok bilmemne 2000 yapım oyunları söyleyerek çok küçümsüyorlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı