GT520M vs Intel Iris

TecNoPath

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bende i3 2350M ve gt520m var. Sanırım Mortal Combat X için yetersiz, 20 FPS de olsa ben oynarım.
Eğer İris yeterliyse işlemcimi upgrade edeceğim. Anakara tümleşik de değil. Sizce Gt520m Mortal Combat X'e yeter mi yoksa İris'li i5 işlemci mi alayım?

Ek olarak Intel Iris'e sahip en ucuz İ5 link de eklerseniz sevinirim, 2 modeli de var sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
UserBenchmark: Intel Iris Pro HD 6100 (Mobile) vs Nvidia GeForce GT 520M
Bu sayfa güvenilir mi yoksa gpuboss gibi mi bilmiyorum; fakat buraya bakılırsa Iris daha iyi. Ben de gt520m kullanıyorum Mortal Kombat X'de 15 FPS alabildim. Ara ara 20'yi görse de 10'a kadar da düştüğü oluyor oynanmıyor. En fazla 25'yi gördüm. Iris de genel olarak MacBook cihazlarda gördüm.

Iris için oynanış bulamadım; ama hd4000 ve i5-3317U ile oynanış videosu bulabildim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı