GT630M oyunları kaldırır mı?

Brave_Bilbo17

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler recep abi. Sırf sana soru sormak için foruma üye oldum :) Seni gerek level dergisinden olsun gerek farklı yerlerden olsun takip ediyorum. Şunu söyliyeyim sistem bilgim senin sayende gelişti diyebilirim :) Neyse, Recep abi sana küçük bir sorum olacaktı. GT630m ekran kartı kullanıyorum. Çoğu oyunu mediumda 30-40 fps ile rahatça oynatabiliyor. Hatta yeni çıkan batman arkham originsi mediumda, fxaa high'te ve physx mediumda rahat 40-50 fps arası oynatıyor. Fakat yeni çıkacak diğer oyunlar için kanaatimce düşük ayarlarda kaldıracak gibi duruyor. Sana asıl sorum şu abi;

Benim için gt630m'nin küçük bir analizini yapar mısın? Yani yeni çıkacak oyunları (watch dogs.AC4 vb...) hangi ayarlarda kaldırır? Daha doğrusu kaldırır mı? Grafiğe pek önem vermiyorum. Kaldırsın yeter :) Şimdiden çok çok teşekkür ediyorum iyi günler diliyorum Recep abi :)

Hocam selamlar, acer5755g üzerinde optimus gt630m ekran kartının değişimi sağlanabilirmi? Sağlanabilir ise daha yüksek performans sağlayacak nasıl bir kart tavsiye edersiniz?

Bak o kart yüksek oyunlar için bakmadığında çok iyi bir kart. Tüm oyunlar grafikten ibaret değil zaten.

Sen çok mu biliyorsun ? Grafik olmasa oyunlar hiç zevkli olmazdı. Ve iyi bir oyuncu oyunu oynamadan önce senaryo ve grafiğe bakar. Senin iyi bir oyuncu olduğunu düşünemiyorum. Grafik olmasa, oyunlar olur, muydu sence ?

Bu kartı değiştirmek mümkün değil diyorsunuz? Fakat Recep bey yukarıda konuyu açan arkadaşa bu kartı satıp yenisini almasını tavsiye etmesine istinaden (gt630m kartının veya çipinin neyse artık) değiştirlip değiştirielemeyeceğini sordum. Öbür traftan gt630m kullanıcıları gpu ısısını 70 derecenin altında tuttukları taktirde sıkıntı yaşamazlar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı