GT710 GeForce Experience yüklenmiyor

1kedi7beni

Centipat
Daha fazla  
Ben berbat grafik kartına sahip gariban bir ortalama Türküm. Aynı fiyata GTX 560 Ti alabilecekken babam sırf bu 1 GB iş görmez dedi ve ondan 2 kat daha güçsüz GT 710 kartını aldı. İşlemcide de aynı fiyata Athlon X4 4.0GHz ve anakart varken sırf i5 yazıyor diye 1.nesil 2.40GHz 2 çekirdekli i5 laptop tarzı o dandik anakartlardan aldı. Yanıtı ise 'bilgisayarcı AMD alınmaz dedi'. Ben de bunlarla idare ediyordum ve GeForce Experience ile driver güncelleyip NVIDIA NIS denen bir teknoloji ile FPS'imi uçurabileceğimi öğrendim ama bir baktım Experience desteklenmiyor. Benimkinin çeyreği kadar kullanılmayan GT705 denen kartta GT610 denen kartta bile destekliyor ama benimkini desteklemiyor. GT705'ten sonra direkt GT730'a geçiyor. Liste bu. Adamlar kafayı mı yemiş böyle yapıyor? Neden bir tek benim kartım desteklemiyor? Bir yolu yok mu? Garibanlığım yüzüme şamar gibi çarpıyor, yeter artık abi 705'ten sonra niye 730'a geçiyorsun ben adam değil miyim? Fikriniz ne? Benim kart için başka bir sürüm yüklesem olur mu? Uğraşmaya değer mi? Bu NVIDIA NIS'in Donanım Arşivi 2 kata yakın FPS arttığını söylüyor. Dedikleri kadar var mı? (listeyi bıraktım) GT710'a var ama neden 710 yok? (kart= MSI 2 GB DX11 GT710)

gt710.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer masaüstü GT 710 2 GB varsa o Kepler mimarili. R470 sürücülerini kurabilirsin. En son 473.81 sürümü çıkmış, onu kurabilirsin. Kurulum aşamasında da GeForce Experience'in yüklenip yüklenmemesiyle ilgili bir seçenek sunacaktır, oradan yüklenmesini istediğini seçersin. Yani sürücüyle birlikte GeForce Experience'i kurabilirsin. Aşağıdaki linkten indirebilirsin.

Eğer mobil GT 710M kart varsa o da Fermi mimarili. 391.35 sürümünü kurabilirsin en fazla.

Son düzenleme:
Kartın Kepler mimarili. R470 sürücülerini kurabilirsin. En son 473.81 sürümü çıkmış, onu kurabilirsin. Kurulum aşamasında da GeForce Experience'in yüklenip yüklenmemesiyle ilgili bir seçenek sunacaktır, oradan yüklenmesini istediğini seçersin. Yani sürücüyle birlikte GeForce Experience'i kurabilirsin. Aşağıdaki linkten indirebilirsin.

Eyvallah deneyeceğim.

Yazdıklarını tekrar gözden geçirdim. Çok karışık yazmışsın. Kartının GT 710 mu yoksa GT 710M mi olduğunu anlayamadım. Mesajımı düzenleyerek her ikisi için de gerekli sürücüyü koydum yazıya. Hangisi senin için uyumluysa onu indirip kurulum aşamasında GeForce Experience'i de kurabilirsin.

Eğer masaüstü GT 710 2 GB varsa o Kepler mimarili. R470 sürücülerini kurabilirsin. En son 473.81 sürümü çıkmış, onu kurabilirsin. Kurulum aşamasında da GeForce Experience'in yüklenip yüklenmemesiyle ilgili bir seçenek sunacaktır, oradan yüklenmesini istediğini seçersin. Yani sürücüyle birlikte GeForce Experience'i kurabilirsin. Aşağıdaki linkten indirebilirsin.

Eğer mobil GT 710M kart varsa o da Fermi mimarili. 391.35 sürümünü kurabilirsin en fazla.
Hocam başvuru yapıldı indirilecek diyor ne zaman iner e-postamı girdim bir kod veya onay gelmedi sayfa yanda açık birşey yapmama gerek varmı?

Yazdıklarını tekrar gözden geçirdim. Çok karışık yazmışsın. Kartının GT 710 mu yoksa GT 710M mi olduğunu anlayamadım. Mesajımı düzenleyerek her ikisi için de gerekli sürücüyü koydum yazıya. Hangisi senin için uyumluysa onu indirip kurulum aşamasında GeForce Experience'i de kurabilirsin.
kart düz GT710

kusura bakma yorumlarda biraz öfke kustum ondan karışık

Masaüstü ekran kartı olan GT 710 2 GB ise 473.81 kurabilirsin o zaman.

Aşağıdaki linkten indirmeyi dene.

Yine de buraya GT 710M için link bırakıyorum belki yanlış anlaşılma varsa diye...
Adamın dibisin. ben çok anlamam baya yardımcı olup zaman harcadın bilgisayarcı bu programlardan uygununu bulup yüklemeye en az 50tl para alırdı.
(herşeye maddiyat gözüyle bakarım)

Masaüstü ekran kartı olan GT 710 2 GB ise 473.81 kurabilirsin o zaman.

Aşağıdaki linkten indirmeyi dene.

Yine de buraya GT 710M için link bırakıyorum belki yanlış anlaşılma varsa diye...

İkisi de olmadı uyumsuz diyor kartımın GT710 2 GB olduğuna eminim fotoğraf koyarım yine de çok teşekkürler uğraştınız o kadar.
wi.PNG

Son düzenleme:
evet win 8.1 pro bide onu deniyim.

Kabul et içinden bu devirde Win8 kullanan fosiller varmı diyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı