GT710M Gta 4'ü hangi ayarlarda oynatır?

vequeqz

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Hemen konuma geçeyim. Benim Acer marka bir dizüstü bilgisayarım var ve GTA 4'ü hangi ayarlarda açacağını öğrenmek istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
Dizüstü Bilgisayarımın Özellikleri:
  • i5 3230M 2.6 GHz Turbo Boost ile 3.2 GHz
  • 4GB ram (Kullanılabilir miktar: 3,82GB)
  • Nvidia GT710m 2GB ekran kartı

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim 2010 da aldığım hp pavilion dv6 da i3, 4 gb ram geforce 360m vs. vardı işlemci hızını hatırlamıyorum, gta 4 düşük-orta ayarlarda karışık , internetten de yardım alarak yaptığım ayarlarla tabiki 25-30 fps civarı oynuyordum, senin de daha rahat oynayabileceğini düşünüyorum

Merhaba GameX,

Boyutunu boşver isterse 4 GB olsun, 64 bit bir ekran kartıyla GTA 4 gibi sistem isteyen bir oyunu örneğin GİF resim gibi oynayabilirsin yani arada takılmalar yaşanabilir ve akıcı olmaz.
dancing-banana.gif
17d4d1f4f0f8846f494ce50ed11c12a0.gif
onfQrDI.gif

GeForce 315M ile 1024x768 de low ayarlarda oynuyordum akıcı değildi 800x600 çektim akıcı oldu ama çamur gibiydi ve öyle bitirdim oyunu zevk aldığım söylenemez. 1366x768 de Low ayarlarda oynarsın diye tahmin ediyorum. GTA IV PC ye özürlü bir şekilde port edildi çok şey bekleme.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı