GT720M GTA 4 kasıyor

Oguzhan51

Kilopat
Daha fazla  
Oyunda Ciddi ölçüde Optimizasyon Sorunları var. Son günceleme ile düzeliyor fakat hala hafif kasmalar oluyor sistemim Bak benim Şu:
  • İntel Core İ5 2.30 Ghz
  • 4gb DDR3 1600 Mhz Ram
  • 2gb Nvidia GT720M Ekran Kartı
Ben bu sistemde Bile hafif kasmalar yaşıyorum ara sıra. Güncelemeden önce aşırı fazlaydı. Gta 4 Cidden sorunlu bir oyun Şuan benimde Kaydetme problemim var. Canı sıkılınca Hata veren bir oyun Gta 4 İnşallah Gta 5 sorunlu bir şey olmaz. Gta 4 Serinin yüz karası diyebilirim benim fikrime göre bu problemler yüzünden. Gta Serisi Benim İçin Vice City Ve San Andeas Şimdilik. Gta 5 i görecez.

Benim kartım GeForce 610m, 1280x768 çözünürlük, ayarlar medium-low arası benchmark testten 34.75 fps alıyor. Oynanış fena değil beni idare ediyor ama çok ısıtıyor haliyle.
İç mekanla dış mekan arası çok farkediyor grafiklerde gerçekten ama sen o kartla daha iyi oynaman lazım.

Çözünürlük düştükçe hız artar.Tabi diğer ayarları düşürmekte işe yarar özellikle kenar düzeltme ve gölgeleri.

Benim ekran kartım GT 540M fakat rahatlıkla 50-60 FPS'de oynayabiliyorum. Arkaplandaki gereksiz uygulamaları durdurup, ekran kartı ayarlarını performansa getirip bir dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı