GT730'un GTX serisinden karşılığı nedir?

Hocam sizce GTX serisinde karşılığı nedir?

Tam olarak siteyi nasıl kullanacağım yardımcı olur musunuz?

Hocam almayacağım elimdeki kartın GTX serisinden karşılığını arıyorum.

GTX serisinden istemiştim hocam o hangi seri oluyor ?
Passmark testinde GTX 260 1207 puan ve 930MX 1330 puan. Puanınız GTX 260'dan daha yüksek yani GTX 260'dan iyi bir ekran kartı anlamına gelebilir ancak bu puanlar ortalama puan olarak söylüyorum. Bunun hariciden sizinde Passmark 9 GPU testi yapmanız lazım.

Kırmızı kısma kartını yazıp, yeşil kısma göre sırala. Alt kısımlara doğru ilerleyip kartını bul. Senin kartına yakın puana sahip olanlar benzer performans gösterir.
mark.png

Nedir bu GT 730 nefreti arkadaşlar ciddiyim kart o kadar kötü değil eski bilgisayarımda GT 730 vardı GTA 5'i orta ayarlar çözünürlüğü biraz düşürüp sabit 60 FPS alabiliyordum Witcher 30 40 FPS arası çok ciddiyim yalan yok.

Son düzenleme:
Nedir bu GT 730 nefreti arkadaşlar ciddiyim kart o kadar kötü değil eski bilgisayarımda GT 730 vardı GTA 5'i orta ayarlar çözünürlüğü biraz düşürüp sabit 60 FPS alabiliyordum Witcher 3 40 50 FPS arası çok ciddiyim yalan yok.
Katılıyorum. GeForce 210'a göre kıyaslanınca o kart canavar duruyor. GT 730 o kadar da kötü değil. Ancak mesaj böyle giderse konu dışı olutor.

Nedir bu GT 730 nefreti arkadaşlar ciddiyim kart o kadar kötü değil eski bilgisayarımda GT 730 vardı GTA 5'i orta ayarlar çözünürlüğü biraz düşürüp sabit 60 FPS alabiliyordum Witcher 3 40 50 FPS arası çok ciddiyim yalan yok.

Nefret nereden çıktı, 720P de oyun oynatır GT 730, düşük bütçe kartı ama sıfırı fiyatını hak etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı