Gt740M (64 Bit Versiyon) GTA 5 Performansı ?

Caner M.

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Forumda bu soruyla ilgili çok konu var ancak cevabını bulamadığım için tekrar açıyorum özür dilerim.

Ekran kartım Gt740M (64 bit) Gta 5 oynar mıyım ? 64 bit olması bazı oyunlarda kasma yapar diye okumuştum aklıma takıldı kısmet ise almayı planlıyorum ama o kadar parayı da boşu boşuna vermek istemiyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim. Hayırlı geceler.

Merhaba

O ekran kartından bendede var çoğu kişi sorunlar yaşıyor ama ben daha yaşamadım oyunu şu an aldım inme aşamasında youtubede bir kaç videoa var bakarsanız görürsünüz

Aynı karttan bende de mevcut, bütün ayarları normale aldım gayet akıcı oynuyorum. Sanırım ortalama 40 fps alıyorum. Video istiyorsan donanımhaber de yeni yayınlanmış bir video var orda 840m kullanıyor 740m ile aşağı yukarı aynı performansa sahipler, en iyi örnek bu sanırım.

Son düzenleme:
gt 740m performansı çok iyi medium highda 25 - 55 rahat gördüm oyunun optimizasyonu çok çok iyi yapılmış ayrıca

Benim ayarlarım şöyle

fxaa on
shadow high
texture medium
water high
partickles high
tescellation ve onun üstündeki medium
1280-720

Yanlış Bilgilendirme
Niye bu kadar 30-40 FPS arasında oynamak istiyorsunuz? Gözümüzün max. algı süresi 25 FPS.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı karttan bende de mevcut, bütün ayarları normale aldım gayet akıcı oynuyorum. Sanırım ortalama 40 fps alıyorum. Video istiyorsan donanımhaber de yeni yayınlanmış bir video var orda 840m kullanıyor 740m ile aşağı yukarı aynı performansa sahipler, en iyi örnek bu sanırım.
RAM kaç gb acaba ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı