GT740M için Fall Guys dışında oyun önerisi

iefeyasar

Zeptopat
Ekran kartı: GeForce GT740M | işlemci i5 4200M | RAM: 8 GB | SSD:WD 120 GB 2.5 SATA3 SSD 545MB okuma 465 MB yazma.
Fall Guys dışında oyun önerisi lütfen:) (çünkü Fall Guys var.)

Son düzenleyen: Moderatör:

Onatygt

Decapat
Yer
İstikbal göklerdedir! M.Kemal ATATÜRK
Ben bu sistemden farklı olarak İ5 3210m ve GT620m OC ile BF4 oynuyorum. Bence zevkli ve orta ayarlarda iyi yapılmış darboğaza sebebiyet vermeyen OC ile 45FPS sabit oynayabiliyorum. Bazen derste bile oynamam rağmen 40FPS altına düşmediğini gördüm.

sherix

Picopat
Eski laptopumun GPU'su 740M di. Rocket League, ETS 2 falan oynuyordum rahat.

sivrisnake4

Decapat
Yer
denizli
Efsane ve uzun vadeli oyunlar zaten ekran kartı istemeyen oyunlar oluyor neden bilmiyorum. Yüksek sistem isteyen oyunlar kısa vadeli ve çok oynanırsa insanı bayan ruhsuz oyunlar. Soruya gelirsek, Terraria, noita, Don't Starve, Dragon age serisi, This War of Mine, town of salem ve özellikle benim favorim BioShock serisi, Undertale ve fran bow... Aşk yaşayabilirim bunlarla dönüp dönüp bakarım. Bunların dışında Steam'de indie tagını seçip daha yüzbinlercesini bulabilirsin. Benim sistem iyi olmasına rağmen indie oyunları oynuyorum grafik yoksunluğunu nefes kesici hikaye ve oyun ruhuyla tamamlıyorlar. AC serisi gibi karbon kopyadan daha iyidir. İndie ( bağımsız yapımcı ) sevmiyorum diyorsan büyük firmaların 2010 öncesi oyunlarını da oynayabilirsin hiç grafik istemez ama değmez hem hikaye hem grafik aynı anda olmayacaktır. Ama among usda takılmak Cyberpunk'dan iyidir.

Onatygt

Decapat
Yer
İstikbal göklerdedir! M.Kemal ATATÜRK

adanalihiyar

Centipat
Makaleler
10
Yer
Moer Karhen
Mafia 1-2 katana Zero, celeste, Team Fortress 2, Half-Life serisi, BioShock serisi ve unrailed.

Yukarı