GT740M için Fall Guys dışında oyun önerisi

iefeyasar

Decapat
Daha fazla  
Ekran kartı: GeForce GT740M | işlemci i5 4200M | RAM: 8 GB | SSD:WD 120 GB 2.5 SATA3 SSD 545MB okuma 465 MB yazma.
Fall Guys dışında oyun önerisi lütfen:) (çünkü Fall Guys var.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski laptopumun GPU'su 740M di. Rocket League, ETS 2 falan oynuyordum rahat.

Efsane ve uzun vadeli oyunlar zaten ekran kartı istemeyen oyunlar oluyor neden bilmiyorum. Yüksek sistem isteyen oyunlar kısa vadeli ve çok oynanırsa insanı bayan ruhsuz oyunlar. Soruya gelirsek, Terraria, noita, Don't Starve, Dragon age serisi, This War of Mine, town of salem ve özellikle benim favorim BioShock serisi, Undertale ve fran bow... Aşk yaşayabilirim bunlarla dönüp dönüp bakarım. Bunların dışında Steam'de indie tagını seçip daha yüzbinlercesini bulabilirsin. Benim sistem iyi olmasına rağmen indie oyunları oynuyorum grafik yoksunluğunu nefes kesici hikaye ve oyun ruhuyla tamamlıyorlar. AC serisi gibi karbon kopyadan daha iyidir. İndie ( bağımsız yapımcı ) sevmiyorum diyorsan büyük firmaların 2010 öncesi oyunlarını da oynayabilirsin hiç grafik istemez ama değmez hem hikaye hem grafik aynı anda olmayacaktır. Ama among usda takılmak Cyberpunk'dan iyidir.

CS:GO, BF4'ten daha fazla zorluyor ve daha düşük FPS alıyorsun bu sistemle.

Dogru diyorsun önceden oynamıştım 1 yıl önce falan 110 FPS'e cikiyor sonra FPS drop giriyor konuyu biraz hortlattim gibi 😀

Dogru diyorsun önceden oynamıştım 1 yıl önce falan 110 FPS'e cikiyor sonra FPS drop giriyor konuyu biraz hortlattim gibi 😀
Canim sikildigi icin konuyu tekrar hortlatasim geldi.1 yil sonra yine gelirim.(Bu arada oyun tavsiyesine daha ihtiyacım kalmadi. Konu bosuna hortlamasin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı