GT740M iyi mi?

Benim de RAM aynı ve işlemci olarak ona yakın bir işlemci var ve Valorant da yaklaşık 120 FPS alıyorum yani sorun başka bir şey de hocam.
Sadece Valorant mı kötü FPS alıyorsun diğer oyunlar da geçerlimi bu

Mesela CS:GO'da daha fazla FPS alıyorum CS:GO 80 falan ama LoL de mesela yine 60 FPS alıyorum PC eski olduğundan olabilir mi bir de oyun oynarken CS:GO'da PC'nin 5GB'sini kullanıyor CS:GO RAM'in bu normal mi?

Benim de RAM aynı ve işlemci olarak ona yakın bir işlemci var ve Valorant da yaklaşık 120 FPS alıyorum yani sorun başka bir şey de hocam.
Sadece Valorant mı kötü FPS alıyorsun diğer oyunlar da geçerlimi bu

CS:GO'da 80 alıyorum misal ama LoL'de 60 LoL'de videoda 140 diye gösteriyor PC eski olduğundan olabilir mi veya CS:GO oynarken RAM'in 5GB'sini falan kullanıyor bu normal mi?
Toplam kullanım 5GB mi yoksa sadece CS:GO mu?

CS:GO sadece
Sistemin güncel mi? Ve virüs koruması yapıyor musun?

Sistem güncl virüs korumasıda yapıyorum daha geçen ay yükledim

Hocam laptopunuzun bakımını yapıyor musunuz? Eski bir laptop demişsiniz bakım yapılmaması FPS değerlerini düşürebilir ( sıcaklığın çok artmasından) özellikle de Online oyunlarda ve şunu da ekleyeyim en üstteki video da GT 740 kullanılmış GT 740M değil bu iki kart arasında da performansı fark var

CS:GO'da 80 alıyorum misal ama LoL'de 60 LoL'de videoda 140 diye gösteriyor PC eski olduğundan olabilir mi veya CS:GO oynarken RAM'in 5GB'sini falan kullanıyor bu normal mi?

Ben Valorant oynarken RAM 6.5 GB kullanıma çıkıyor ve CS:GO şu an oynamıyorum ama oynadığım zaman yine 120 FPS yakın bir değer alıyordum ama sen 80 aldığını söylüyorsun.
Laptop plduğu için ısınmadan kaynaklı olabilir.

Geri
Yukarı