GT740M kod 43 hatası

Kerim Utku Engin

Centipat
Daha fazla  
GT740M ekran kartım kod 43 hatası verdiği için sürücülerini sildim fakat NVIDIA'nın sitesinden indirdiğim sürücülerin hiçbiri doğru indirmeme rağmen uyumluluk testinden geçmiyor. Eski sürücüleri de denedim yeni sürücüleri ama hala sonuca ulaşamadım. Şu an hepsini teker teker indiriyorum, farklı bir çözümü varsa yardımcı olabilir misiniz?

1610312205628.png

1610312112631.png

Son düzenleme:
Ekran kartınız tahminimce artık gitmiş. Yeniden sürücü yükleme işlemi de işe yaramadıysa muhtemelen ekran kartı arızalıdır.

Ekran kartınız tahminimce artık gitmiş. Yeniden sürücü yükleme işlemi de işe yaramadıysa muhtemelen ekran kartı arızalıdır.

1hafta önce de aynı sorunu yaşadım fakat eski driverları yükleyince düzelmişti bugün Valorant girdiğimde normalde 60-200 FPS arası alırken 30U geçemediğimi fark ettim ve Valorant'ın belki de yanlış ekran kartını kullanıyor olabileceğini düşünerek NVIDIA denetim masasına bakacaktım fakat sağ tıkta gözükmedi sonra aygıt yöneticisine gittiğimde yine kod 43 hatası verdiğini gördüm belki yine sürücüyle alakalı bir hata olmuştur dedim ve eski sürücüleri yüklemeyi denedim ama olmadı biraz daha araştıracağım başka bir çözüm bulamazsam artık yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı