GTA 3 oynanmalı mı?

Makaleler
2
GTA 3 ilk oyunun küçükken oynadım ama görev yapmadan eğlence için. Şimdi tekrar başlayayım dedim ama oyun beni çok sıktı. Sizce hikayesi güzel mi bitirmeye değer mi yoksa direkt GTA Vice City veya San Andreas mı oynayayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynanır. RenderWare oyun motorunun mekanikleri ile oynarken keyif alıyorum. Fakat GTA 3, direkt indirip arkanıza yaslanarak oynayabileceğiniz bir oyun değil. Modlamalar yapmanız gerekiyor.

Oynanır. RenderWare oyun motorunun mekanikleri ile oynarken keyif alıyorum. Fakat GTA 3, direkt indirip arkanıza yaslanarak oynayabileceğiniz bir oyun değil. Modlamalar yapmanız gerekiyor.

Bu mod işlerini pek sevmiyorum orijinal hali ile deneyim etmek istiyorum en iyisi ben direkt yeni oyuna geçeyim.

Bu mod işlerini pek sevmiyorum orijinal hali ile deneyim etmek istiyorum en iyisi ben direkt yeni oyuna geçeyim.
Maalesef yeni oyunlarına geçerseniz de modlamanız gerekecek. GTA serisinde arkanıza yaslanıp oynayabileceğiniz tek oyun GTA 5. Diğerlerinin hepsine modlama yapmanız gerekiyor. Yapmasanız olur mu? Olur tabii ki de fakat modlama yapmanızı öneririm. Hem de çok basit zaten. İndir, sürükle ve bırak.

GTA Vice City için,

GTA San Andreas için,

ve GTA 4 için bu modlamaları yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı