GTA 4 alınır mı?

RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
SSD+HDD
Ekran kartı
1050 Ti 4 GB
Anakart
A320-MH
İşlemci
R5 1600AF
Steam'de 32TL. Arkadaşlarla almayı düşünüyoruz ama optimizasyon kötü diye duydum sıkıntı çıkarır mı? Sunucular nasıl kalabalık mı? Ona göre alacağız.

Sunucular PS3 üzerinde oynadığımda kalabalık idi, PC tarafını hiç bilmesem de kendi kendinize takılabilirsiniz. Oyun çatışma ve araba sürme açısından hala zevkli benim gözümde, optimizasyon benim GT 820M bilgisayarda bile iyiyse sende halli halli çalışmalı.
GTA 4 sunucuları kapandı.
GTA 5 değil miydi o? Kapandı ise ben nasıl oynadım PS3 üzerinden? 3-4 ay olmuştur gerçi.

750 Ti ile sorunsuz oynadım arada takılma yapıyor ama normal o kadar hikaye modunu bitirdim ben sadece Online konusunda bir bilgim yok ama oyun optimizasyon olarak idare eder iyi bir sisteminiz varsa.

GTA 4'ü kesinlikle alın. Benim Steam hesabımda 112 saat oynadığım oyun. MP kapatıldı evet bu doğru ama cidden güzel bir oyun. Sıkılsanız bile yapılacak çok şey var almanızı öneririm.

Online yoksa almaya gerek yok o zaman :(

Online serverları var ama orijinal değil. Sadece Steam'den almanız kütüphanenizde pahalı bir oyun olur. İstediğiniz zaman girersiniz. Başarım kazanırsınız. Social klübünüzde oyun olur ve mod yükleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı