GTA 4 alınır mı?

Kesinlikle almanız gereken bir oyun. Optimizasyon sıkıntısı bende yok. Hikayesi çok güzel. TBOGT ve TLAD da denenebilir. (İçindeki dahili DLC'ler)

@YigitXS Hocam optimizasyon sorunu her sistemde olmuyor. Bazı donanımlarda oluyor. Ben AMD karttan NVidia'ya geçince optimizasyon sorunu çözülmüştü. Sonrasında internette ek bir yama vardı zaten. Onu indirip oyunun içine atınca optimizasyon sorunu kalkıyor.
Onun dışında öyle abartılacak bir oyunda değil. Ben Gta 5'ten sonra 4 oynadım. Araçlar konusunda, araç fizikleri ve tepkileri falan 5'e göre çok daha iyi. Ama araç sayısı az gibi geldi ve araç özelleştirme bulunmuyor. Hikayesi çok iyi ama, sanki görevler birbirini tekrarlıyor gibi, bir yerden sonra sıkmaya başladım. Özellikle DLC paketlerindeki görevlerde. Yani genel olarak beklentin ne bilmiyorum ama en azından hikayesini merak ediyorsan 32 Lira'ya almaya değer bir oyun. Hikayesi merak uyandırıyor sürekli görev yapıp mevzu nerelere varacak diye bekliyorsun. Görevlerden sıkılmaya başladın mı hikayeden de zevk alamıyorsun. En azından benim için durum böyle oldu. Tabi benim oyuna kötü demem onun kötü olduğu anlamına gelmez. Yada birisinin mükemmel kesin al demesi oyunun iyi olduğu anlamına da gelmez. Yani kişisel bir durum senin sevip sevemeyeceğini bilemeyiz. Olmadı sen bir Youtube'dan oyuna biraz göz at hoşuna giderse al 1 saat bir dene olmadı iade edersin. Ya da devam edersin.

Alınmaz diyenleri takmayın hocam. Grafiklere takmayanlar GTA Vice City ve San Andreas'i de hala oynar. Bu oyun serideki en iyi fizik motoruna ve en derin hikayeye sahip GTA oyunu. Tabi optimizasyon sorunları var PC'de oyunun, bu yüzden Definitive Edition Project diye bir site var ve orada GTA 4 için hayran yapımı mod var. O modu indirip oyunun dosyalarına atarsanız o zaman optimizasyon düzeliyor ve görüntüsü kaliteleşiyor oyunun.

Geri
Yukarı