GTA 4 artık online oynanmayacak, ne düşünüyorsunuz?

nosteam gibi korsan sitelerden (Her ne kadar tasvip etmesem de) indirip online oynayabiliyor muyuz? Deneyen var mı?.

Steam üzerinden GTA4 multiplayer olarak artık oynanmıyor. Fakat birkaç yol hala mevcut. Genelde akşamları aktif oluyor serverlar ve oynayan türkler de mevcut. Bir göz atmanızı öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

nosteam gibi korsan sitelerden (Her ne kadar tasvip etmesem de) indirip online oynayabiliyor muyuz? Deneyen var mı?.
Hayır GFWL online (yani resmi online) PC için her şekilde kapatıldı. (Umarum geçicidir). Ama başka (GTA Connected gibi) online oynama yöntemleri var. En iyisi de GTA Connected. Yalnızca GTA 4 Online sunucusunu değiştirerek bütün eski online işlevleri ile ortalama 7-8 ve nadiren bazı Türk'lerle oynayabiliyorsun. Ama korsan indirmeye gerek yok. Steam versiyonunda da çalışıyor. Tabi Complete Edition'da değil. En az 1.0.8.0'a downgrade etmen gerekiyor oyunu.
Steam üzerinden GTA4 multiplayer olarak artık oynanmıyor. Fakat birkaç yol hala mevcut. Genelde akşamları aktif oluyor serverlar ve oynayan türkler de mevcut. Bir göz atmanızı öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet bende biliyorum bunu, hatta hangi mod olduğunu bilmediğim bir mod yüklemeden önce çok oynardım. Şu ana kadar 3 Türk ile karşılaştım. Ama bu moddan sonra artık girerken oyun birden çöküyor. Yalnızca singleplayer oynayabiliyorum.

Umarım Rockstar Games GTA 4 fanlarını (benim gibi) yalnız bırakmaz ve yakında Social Club ile entegre bir şekilde 2018'de olduğu gibi Online oynayabilmemizi sağlar. Pek sanmıyorum ama... :(
Eğer korsan 1.0.7.0 versiyonda Online kısmı duruyorsa o şekilde oynanılabilir sanırım.
Korsana gerek yok. ZolikaPatch ya da Zolika Trainer vardı ikisinden biri telefona Multiplayer sekmesini geri getiriyor. Ama GFWL sunucuları devre dışı olduğundan GFWL'a giriş yapamıyorsun ve bu nedenle LIVE bölümünden sunuculara giremiyorsun (Giriş yapmanı istiyor) ama LAN'ı seçerek senin Wi-Fi'ındakilerle beraber oynayabiliyorsun hala. Benim deneme şansım olmadı ama bir arkadaşım denemiş ve olmuş. Aynı Minecraft'daki LAN gibi.

Eğer multiplayer'a girdikten sonra singleplayer'a atıyorsa oyundaki telefonu kullanarak oyuna katılmalısınız. Bir ara düzeldi zannediyordum fakat artık öyle giriliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı