GTA 4 bit artık!

Ve başka bir karakteri konu alıyor olması lazım Mafia 3.

Evet, 2. oyunda Vito'nun yaşadıklarını oynuyoruz fakat 3. oyunda Lincoln'un yaşadıklarını oynuyoruz.

Aslında 3. oyunda da Vito var ama 2. oyundakine gram benzemeyen, sadece oyunun satılması için eklenen bir karakter.

Adamlar öyle bir uzunluk yapmışlar ki, 7 saatim var oyunda ve sadece %22'sini bitirebildim. Kaç saat sürüyor bu GTA 4 bir bilginiz var mı? Oyun sıkmıyor sıkmamasına ama, incelemesini yapacağım yapamıyorum. Bitmiyor bu oyun. GTA 5 kadar uzun mu GTA 4?
1615236412859.png

Vallahi hocam ben AC: Valhalla'da bittim 70 saat oynadım %56 ilerleme. Birde %100 bitiririm diyordum. Benim ömrümü bitirdi kendisi bitmedi halen :D 🤣

GTA demişken yüzdeye takılmak çok da iyi bir şey değil. GTA 3 ve Vice City'in ana görevleri oyunun %50-55'ini kapsıyor. Diğer GTA oyunlarını bilmiyorum, oynadım ama dikkat etmedim.

Adamlar öyle bir uzunluk yapmışlar ki, 7 saatim var oyunda ve sadece %22'sini bitirebildim. Kaç saat sürüyor bu GTA 4 bir bilginiz var mı? Oyun sıkmıyor sıkmamasına ama, incelemesini yapacağım yapamıyorum. Bitmiyor bu oyun. GTA 5 kadar uzun mu GTA 4?
7 saatte bitmesini mi bekliyordun? CoD mu bu?

Yeni konular

Geri
Yukarı