GTA 4 Can't Sign in Because Your Product is Not Valid Hatası

Keremny

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim bilgisayarım Windows 10 ve oyunu steam'den aldım. Oyuna girip Windows hesabıma girip kodu onaylayınca bu hatayı alıyorum ;
''Can't sign in because your product is not vaild . Please enter a vaild product key'' Oyunu steam'den aldım. Kesinlikle orijinal kodumu tekrar tekrar kontrol ettim fakat sorunum devam ediyor. Lütfen yardım edin...

Son düzenleyen: Moderatör:
Dlc gibi bir şey ama güzel. Evet hikaye farklı oynanışta bir fark yok.

Çözüm 1
  1. Xbox | Games and Entertainment on All Your Devices'a girin. Windows Live ID'niz ile giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra bu sayfadan Kodu Kullan deyin ve GTA IV Steam lisansını girin: Microsoft hesabınızda oturum açın
  2. OK deyip hesaptan çıkın.
  3. GFWL Marketplace'i indirip giriş yaptığınızda oyunlar arasında GTA IV'ü göreceksiniz. "Info" kısmına geldiğinizde "a new product key" ile aldığınız yeni lisansı oyunu açtıktan sonra gelen lisans ekranına girerek sorunu çözebilmeniz gerek.
Çözüm 2
  1. GTA IV ve EFLC'yi Steam'den satın alın.
  2. İki oyun da indikten sonra EFLC'yi çalıştırın.
  3. Windows Live penceresi geldiğinde Xbox ID ve şifrenizi girin. Giriş yapmadan önce "Sign in automatically" seçeneğini mutlaka işaretleyin.
  4. Bu işlemleri yaptıktan sonra GTA IV'ü açtığınızda Windows Live'ın otomatik giriş yaptığını göreceksiniz.
Burda birinci yoluda deneyebilirsiniz fakat çoğu kişide hata verdi.

Arkadaşlar sorunu nihayet uzun araştırmalarım sonucunda çözebildim :) Çözüm 2'ye bulaşmanıza hiç gerek kalmadan, aslında çözüm gayet basit olarak Rockstar Games Support sitesinde var. bkz;
[Updated 7/5/13] Problems with GTA IV/EFLC Activation Keys when logging into GFWL
Bu arada çözüm sadece ''Steam'' üzerinden satın alanlar için geçerlidir baştan belirtiyim.
-Öncelikle ''Steam Kütüphane'' üzerinde GTA 4 oyunumuzun üzerinde sağ tıklayıp ardından Özellikler'e gelin.
-Buradan ''Yerel Dosyalar'' a gelin. Burada en alt seçenekte bulunan ''Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula'' seçeneğine tıklatın.
-Tıkladıktan sonra Steam oyununun dosyalarını tekrar kontrol etmeye başlayacak.
-Doğrulama tamamlandıktan sonra oyunun üzerine gelip sağ tıklayın ardından ''CD Anahtarını Göster'' e tıklayın. Gördüğünüz gibi artık yeni bir CD Key'imiz mevcut. Oyuna girdikten sonra burada yazan CD Key'imizi girdikten sonra sorunumuz kökten çözüme kavuşmuş olacaktır

Alıntı

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı