GTA 4 gerçekçi mi?

buraksalfun

Centipat
Daha fazla  
Yıllardır arkadaşlarım GTA 4'ün sürüş mekaniklerinin gerçekçi olduğunu söyleyip söyleyip duruyorlar ama aklımda şu var.
GTA 4'te araba sürerken arabalar gerçek hayata göre fazla sarsılmıyorlar mı yoksa ben mi yanlış görüyorum çünkü gerçek hayatta arabaların o kadar sallandığını görmedim(yanlış anlamayın sadece sizlerin ne düşündüğün merak ediyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekçi, sonuçta GTA'nin 5'ten önceki oyunu grafikleride çok iyi denmese de iyi diyelim.

GTA 4 fizik motoru eğer GTA 6'nın grafikleri ile harmanlanırsa, evrenin gelmiş geçmiş en iyi oyunu olur. O derece iyi bence mekanikleri.

Benim araba oyunlarında aradığım ilk şey süspansiyonların güzelliği GTA 4 de gördüklerimin en iyisi GTA 5 de taş gibi süspansiyonlar benim oyundan aldğım keyfi azaltır süspansiyonların bu kadar yumuşak olması zor bir şey bu da mekanikleri ne denli iyi olduğunu gösterir. Aslında araç mekaniklerine bakarsanız GTA 4'ün en iyisi olduğunu görürsünüz GTA 4 simulasyon tarzı gibiyken Rockstar GTA 5 iraz daha arcade tarzında yapmış.

Sanırım biraz yanlış anlaşılmış GTA 4'ün mekainklerine kötü olduğunu düşünmüyorum sadece gerçek hayattaki arabalara göre çok fazla sarsıldıklarını düşünüyorum(ve bu sürüşü biraz zorlaştırıyor)

Yeni konular

Geri
Yukarı