GTA 4/GTA EFLC fareyi döndürünce kasıyor

İşletim sistemi
Windows 7

Şebnem Ferah

Megapat
Makaleler
9
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Gitarist
EFLC için bu söylediklerim, 4'ü oynamıyorum.
Normalde oynarken gayet akıcı ancak fareyi döndürünce/ekranı çevirince kasıyor ve takıla takıla dönüyor.
Ayarları Full kıssam bile (40FPS) ekranı çevirince kasıyor.
İsteyene bulabilirsem videolu örneğini atarım (bana ait olmayan.)
Bakıyorum insanlar 15FPS'de bile ekranı çevirince kasmıyor ve bu bardağı taşıran son damla oldu.
Bir de oyun orijinal korsan fark etmeksizin bu can sıkan problemi yaşatıyor.
Sürüm: 1.0.8.0. Geçenlerde son sürüm de indirmiştim, geçmedi, o yüzden bu sürümde kullanmayı tercih ettim.
Ve son olarak herhangi bir mod vb yok. GTA4 optimizasyon sorunlu demeyiniz ,farkındayım, o yüzden EFLC oynuyorum. EFLC'de optimizasyon sorunu kökten çözülmüş.
GTA4'te aşırı kötü FPS aldığım için oynama bıraktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle cevap verdiğiniz için çok ama çok teşekkür ederim konuyu kimse görmedi.
Ve hayır sadece 4ve EFLC de oluyor.
Sistemim oyunu kaldırıyor ve isterseniz bana ait olmayan video sunu atarım en düşük ayarlarda bile bir değişim yok aynı derece takılma.

Hocam bende hep öyle idi. Oyun açıldığı zaman fareyi bir kaç saniye her yere çeviriyorum. Ondan sonra kasmıyor.
Öncelikle cevap verdiğiniz için çok ama çok teşekkür ederim konuyu kimse görmedi.
Ve hayır sadece 4ve EFLC de oluyor.
Sistemim oyunu kaldırıyor ve isterseniz bana ait olmayan video sunu atarım en düşük ayarlarda bile bir değişim yok aynı derece takılma.
Maalesef optimizasyon sorunlu bir oyun. En baba pc'de bile kasabiliyor.

Hocam bende hep öyle idi. Oyun açıldığı zaman fareyi birkaç saniye her yere çeviriyorum. Ondan sonra kasmıyor.

Maalesef optimizasyon sorunlu bir oyun. En baba PC'de bile kasabiliyor.

Hocam öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim EFLC de optimizasyon sorunu çözüldü diye biliyorum ve fareyi evin içinde mi çeviriyorsunuz dışarıda mı?
Ardından 5-6sn yeterli olur mu?

Hocam öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim EFLC de optimizasyon sorunu çözüldü diye biliyorum ve fareyi evin içinde mi çeviriyorsunuz dışarıda mı?
Ardından 5-6sn yeterli olur mu?
Hocam kayıt evinden çıkın, sokakta iken fareyi 5-6 saniye boyunca sağa sola yukarı aşağı çevirin. Ondan sonra oyun boyunca daha kasmıyor. Her oyunu açtığınızda yapmanız gerek ama.

Hocam kayıt evinden çıkın, sokakta iken fareyi 5-6 saniye boyunca sağa sola yukarı aşağı çevirin. Ondan sonra oyun boyunca daha kasmıyor. Her oyunu açtığınızda yapmanız gerek ama.

Deneyeceğim yanıtınız için teşekkür ederim.
Maalesef olmadı başka bir yol bilen var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı